• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Esra Erol’da Şalvarlı Damat Adayı

Esra Erol’da Şalvarlı Damat Adayı

Atv ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Esra Erol’da her geçen gün farklı bir olayla gündeme geliyor. Son olarak yayına farklı giyim tarzıyla çıkan Mert Bey, programın en çok konuşulan olaylarından birine imza attı. Esra Erol, Mert’in tarzını çok beğendiğini söyleyerek izleyicilerin de görmesini istedi. Damat adayı Mert, ‘’Bana bu halde damat falan olamazsın, böyle damat olmaz.’’ dediler diyerek kendisine gelen eleştirileri Esra Erol’a aktardı. Esra Erol, Mert’i eleştirenlere tepki göstererek kendisinin de şalvar giyeceğini ifade etti.

Mert’in giyim tarzıyla ilgili yorum yapan locadaki adaylardan biri; ‘’Biz Osmanlı torunuyuz, neden hâlâ Batı’ya özeniyoruz.’’ dedikten sonra Esra Erol’dan bu yoruma da tepki geldi. ‘’Hala aklınız fikriniz kıyafette, önemli olan kıyafet değil insanın beynidir. Bu tür düşünceleri kafanızdan atın ve insanları dış görünüşleriyle yadırgamaktan vazgeçin.’’ şeklinde konuşarak tepkisini dile getirdi.

Kıyafetleri ve tarzı nedeniyle sıkça eleştirildiğini ifade eden Mert Bey ise; ‘’İnsanlar beni giyim tarzımdan ötürü çok eleştiriyor, fakat ben bu şekilde giyinmeyi seviyorum. Tesettürlü bir bayan bile beni yanına yakıştırırsa bunu kabul edeceğim.’’ dedi. Mert Bey’in giyim tarzı ve konuşmaları, sosyal medyada da çok konuşuldu.

Bir önceki yazımız olan Gelinim Sensin Ne Zaman Başlıyor? başlıklı makalemizde Gelinim Sensin başvurusu, Gelinim Sensin hangi kanalda ve Gelinim Sensin hangi kanalda saat kaçta hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ