• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Enka İnşaat Irak İş İlanları

Enka İnşaat Irak İş İlanları

İş İlanları için yazının sonuna bakınız !

Gelişen inşaat sektörü ile birlikte işçi alımları da inanılmaz bir seviyeye ulaşmış durumda.Enka İnşaat iş ilanları genellikle bu doğrultuda ve gelişen sektörler genellikle daha fazla iş gücüne ihtiyaç duyuyor. Ülke olarak kalifiye eleman konusunda gerçekten muazzam bir iş gücüne sahibiz ve bu gücü de kusursuz bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz. Ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da hizmet vermeye devam eden bir şirket var ve bu şirket de son dönemde daha fazla işçiye ihtiyaç duymaya başladı. Enka, 1957 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan bir firma ve her geçen gün gelişerek bugünkü noktaya ulaşmayı başardı.

 

Neden Enka İnşaat İş İlanları ?

Güçlü, dinamik ve kurumsal kimliği ile sektörde adından sıkça söz ettiren bir kuruluş olduğu için sizler de personel olarak bu firmanın bünyesinde yer alabilirsiniz. Özel sektör olmasına rağmen maaşlarınızın gecikmesi ya da benzeri sorunlar bu adreste karşınıza çıkmayacaktır. Özel sektörde bu tür sorunlar mutlaka olur gibi bir klişenin arkasına sığınmıyorlar, bu yüzden güvenilir bir kimlik ile insanlara hizmet etmeye devam ediyorlar.Enka İnşaat işçi alımı için sizler de sitemizi takip edebilirsiniz ev özellikle yurt dışı alımlarını çok fazla yapan bu şirket, düzenli olarak yeni iş gücüne ihtiyaç duyuyor ve sizler de bu ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verebilirsiniz.

Vizyon Sahibi Bir Firma

Enka şirketler grubu, ülkemizin çok sayıda şehrinde hizmet vermeye devam ediyor ve sığmayıp yurt dışına da açılmış durumda. Bu gerçekten gurur verici bir olay ve sizle de şirket bünyesinde yurt dışında görev alabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilan panosu üzerinden en azından incelemelerinizi yapabilir ve dilerseniz harekete geçerek başvurularınızı da en kısa sürede yapabilirsiniz.

Enka İnşaat Irak İş İlanları

1-ÇEVRE GÜVENLİĞİ SAĞLIĞI MÜDÜR YARDIMCISI
2-İŞ GÜVENLİĞİ, SAĞLIĞI VE ÇEVRE MÜHENDİSİ
3-İŞ İZİN SİSTEMİ SORUMLUSU
4-MEKANİK İŞLER SÜPERVİZORU
5-İSKELE ŞEFİ
6-KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ
7-ÇEVRE GÜVENLİK VE SAĞLIĞI EĞİTMENİ
8-İŞ İZİN SİSTEMİ SORUMLUSU 
     aramaktadır.

NOT : Burada yazılmış olan iş ilanları ile bizim hiçbir bağlantımız yoktur bağlantımız var diyenlere inanmayınız  biz bu konumlarda işçi arandığını size bildirmekte yardımcı olmaya çalışmaktan başka bir şey yapmamaktayız..Lütfen kimseye herhangi birşey hakkında bilgi vermeyiniz.Sadece hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz iş pozisyonunu yorum kısmına yazarsanız nerede olduğunu kiminle görüşeceğinizi vb. bilgileri sizlere birkaç saat içerisinde iletebilirim.

Bir önceki yazımız olan Irak İş İlanları başlıklı makalemizde Irak 2016 iş ilanları, Irak iş başvurusu ve Irak iş ilanları 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

6 yorum

  1. Merhabalar ben alcı boya alcıban ustasıyım yurdısında cok calıştım ekip mevcut yurdışı işi arıyorum

  2. Merhabalar ben alcı boya alcıpan ustasıyım ekip mevcut yurdısında iş arıyorum yurdışı tercubem cok iletişim05433278311

  3. Merhaba biz iki kardes kaynakcı ustasıyız gaz altı elektrik kaynağı metal işleri Vs yaşlarımı 23 27 on yılı askın bu ısın içindeyiz makina ön lisans mezunuyuz gsm 0542 839 73 78 mecburiyetten iş arıyoruz

  4. Mekanik tamir bakim çelik konstrüksiyon ustasıyim 4 baraj bitirdim sizlerle çalışmak istiyorum 05375908693

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ