En Güzel Tığ İşi Yelek Modelleri

Evde iş imkanlarını arayan kadınların en çok tercihi olan tığ işi yelek modelleri olmaktadır. Özellikle el becerisi gerektiren kişiye özel örgü işleri büyük rağbet görmektedir. Örgü işleri masrafsızdır, iyileştiricidir ve portatiftir. Otobüs beklerken veya yolculuğa çıkarken istediğiniz yerde çantanızda taşıyarak oya işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Evlerde En Güzel Tığ İşi Yelek Modellerini üretmekte olan kadınlar evlerine ek iş olarak büyük kazançlar elde etmektedirler. Sizlerde evde tığ işi yelek modellerini yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız internet üzerinden nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi edebilmeniz mümkün olacaktır. İnternetten elde ettiğiniz bilgiler sayesinde sizlerde evinize farklı kaynak olarak kazanç elde edebilirsiniz.

En Güzel Tığ İşi Yelek Modelleri

Yelek modelleri çeşitlerini günümüzde çok farklı çeşitler halinde bulunmaktadır. Sizlerde tığ işi yelek modellerini bulabilmek için internet üzerinden araştırma yaparak bulabilirsiniz. Sadece el işleri için içerik hazırlayan internet adresleri üzerinde de farklı tığ modellerini görebilirsiniz. Evde el işleri yapan kadınlarda bu işi sektöre dökebilirler. Yapmış oldukları el işleri modellerini internet adresinden satışa sunarak kazançlar elde edebilirler. Veya çevresinde bulunan insanlara yapmış oldukları el işlerini satabilirler.

Güzel Tığ Modellerini Elde Etmek İçin Ne Gerekli?

Öncelikle güzel işler elde etmek için o konu hakkında profesyonel olmanız gerekiyor. Tığa yeni başlayacak kişilerseniz ilk etapta çok güzel örnek modelleri elde etmeniz imkansız. Bu yol deneme yanılma yoluyla tecrübe kazanarak ilerleyerek başarıyı elde edebilirsiniz. Öncelikle bu işleri yaparken çok sabırlı bir insan olmalısınız. Çünkü fazla zamanınızı ayırdınız için en ufak bir hata da canınızı sıkacak olaylar meydana gelebilir. Bu yüzden el işlerini yaparken çok sabırlı bir insan olmalısınız. Tığ modellerinde sizlere tavsiyede bulunursak alüminyum tığları tavsiye ederiz. Tabi farklı desenler için kullanmış olduğunuz tığlar da değişiklikler meydana gelmektedir. Bu yüzden farklı tığlardan oluşacak bir tığ seti almanızı tavsiye ederiz. Ayrınca yün için kullanılan tığ ölçülerini 2-3 boy küçüğünü kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Örgü yapan insanlar genellikle 2.00 mm’lik tığ kullanırlar.

Bugün değerli ziyaretçilerimizden gelen yorumlara istinaden bayan arkadaşlarımızın tığ ile yaptığı çeyizlik ya da günlük olarak giymek istedikleri en güzel tıg işi yelek modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.
İlk önce bahsetmek istediğim şey kış aylarında olduğumuz için kış sezonuna uygun ve çoğunlukla lif yapıldığında tercih edilen fıstık örneğini kullanarak örülen modelleri ön plana çıkartacağız.En güzel tığ işi yelek modellerini sizler için paylaşacağız.Örneklerimizde birçok harika tığ işi yelek modeli bulunmakta.
Birazdan aşağıda anlatacağım birçok tığ işi yelek modelleri kolay örülebilen ve gerçekten şık yelek modelleridir.İnternette bulunan birçok tığ işi yelek modellerine kolay ulaşabilmeniz için bu başlık altından sizlere aktarıyorum.
Yazıların altında resimlerini paylaşıyorum istediğiniz türe bakarak resme ya da yazıya tıklayıp o tığ işi yelek modelinin nasıl örüldüğüne bakabilir ve sizde hediyelik,çeyizlik ya da kullanmak için yelek örebilirsiniz.

İşte beğendiğim birçok Tığ İşi Yelek Modelleri
İlk olarak Çeyizlik İçin Fıstıklı Yelek Modeli Örneğimiz ;

Bir sonraki tığ işi yelek modellerimiz ;

  • Yapraklı Yelek Modelinin Resimleri ve Nasıl Yapıldığına Bakmak İçin Tıklayınız…

 

 

 

 

 

 

  • Firkete İşi Gelin Yeleğinin Yapılışı ve Resimleri Buraya İçin Tıklayınız

 

 

 

  • Gül Motifli Yelek Yapılışı ve Resimleri İçin Buraya Tıklayınız

 

  • Kolay Oklava İşi Çapraz Yelek Modeli Yapılışı ve Resimleri İçin Buraya Tıklayınız

 

 

Tığla Örülen Örgü Modeli Zümrüt Örneği Yapılışı ve Resimleri İçin Buraya
Tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aşağıda da en iyi 35 tığ işi yelek modellerini göreceğiz ;

 

 


 

 

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. yaprakli-yelek-modelinin-resimleri-ve-yapilisi-3 En Güzel Tığ İşi Yelek Modelleri için yorumda bulun

    En Güzel Tığ İşi Yelek Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Güzel Tığ İşi Yelek Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.