Emir Berke Zincidi Kimdir?

Emir Berke Zincidi dediğimizde belki gözünüzün önünde bir resim canlanmayabilir; fakat Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Küçük Osman’ı dersek hemen hepiniz anımsamış olacaksınız. Ekranların çocuk yıldızları arasında yer alan Emir Berke Zincidi, küçük yaşta büyük şöhret yakalamış durumda. Peki, Emir Berke Zincidi kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir?

Emir Berke Zincidi, 4 Ekim 2005 Ankara doğumludur. Birçok reklam filminde ve Bu Kalp Seni Unutur mu? dizisinde oynayan fakat fazla fark edilmeyen Zincidi, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Küçük Osman karakteri sayesinde şöhret kapısını sonuna kadar aralamıştır. Tatlı ve sempatik tavırlarıyla milyonların sevgisini kazanan Zincidi, daha sonra Küçük Ağa dizisinde başrolde yer almıştır.

Şöhreti yakaladıktan sonra büyük reklam teklifleri alan Zincidi, Garanti Bonus reklamında yer almış ve daha sonra Bir Deniz Hikayesi adlı dizide yine başrolde oynamıştır. Beyaz perdede ise ‘’Hititya: Madalyonun Sırrı’’ filminde rol alan Emir Berke Zincidi, küçük yaşına rağmen sahip olduğu yeteneklerle önemli bir ün kazanmıştır. Emir Berke Zincidi, yer alacağı yapımlarla birlikte adından daha sıkça söz ettireceğe benziyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Emir Berke Zincidi Emir Berke Zincidi Kimdir? için yorumda bulun

    Emir Berke Zincidi Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Emir Berke Zincidi Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.