• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Emel Sayın’dan Tarık Akan’a Özel Mesaj

Emel Sayın’dan Tarık Akan’a Özel Mesaj

Akciğer ve karaciğer kanseri nedeniyle hayata gözlerini yuman usta oyuncu Tarık Akan, sosyal medyada son günlerde en çok konuşulan konulardan biri oldu. Her yaştan Tarık Akan hayranın başsağlığı mesajıyla birlikte sanat camiasından da sayısız taziye mesajı geldi. Bu mesajlar arasında en çok dikkat çekeni ise Emel Sayın’ ın paylaştığı Tarık Akan mesajı oldu.

Bir zamanlar sevgili oldukları ve 4 yıl sevgili kaldıkları söylenen Emel Sayın ve Tarık Akan çiftinin aşkları, Akan’ın vefatı sonrasında ortaya çıktı. Birlikte Feryat, Mavi Boncuk ve Yalancı Yarim gibi filmlerde boy gösteren ikilinin aşkı, Tarık Akan’ın ağzından dökülen bu cümlelerle ortaya çıkmıştı. Tarık Akan; ‘’Şimdiye kadar hep aşk filmlerinde aşık genci canlandırdım; ama hayatta gerçek aşkı bulamamıştım. Sonunda ona deliler gibi aşık oldum. O buna karşı çıkıyordu; fakat bana olan aşkına engel olamadı. Tam 4 yıl sevgili kaldık.’’ şeklinde konuşmuştu.

Emel Sayın’ın Tarık Akan’a cevabı ise yakışıklı oyuncunun ölümünün ardından geldi. Sosyal medyadan birlikte çekildikleri bir resmi paylaşan Sayın, resmin altına; ‘’Güle güle güle sevgili… TARIK’’ diye bir not yazdı. Binlerce beğeni ve yorum alan bu paylaşım, Emel Sayın’ın Tarık Akan’a olan aşkının itirafı olarak yorumlandı.

İşte Emel Sayın’ın Sosyal Medyadan Paylaştığı Tarık Akan Mesajı

Emel Sayın’dan Tarık Akan’a Özel Mesaj

Bir önceki yazımız olan Tarık Akan Neden Öldü, Hastalığı Neydi? başlıklı makalemizde Tarık Akan Neden Öldü, Tarık Akan'ın hastalığı neydi ve Tarık Akan'ın ölüm sebebi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ