EFSANE BEŞLİ FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ

EFSANE BEŞLİ FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte animasyon filmlerinin sayısı da artmıştır. Sadece çocuklar için değil aynı zamanda büyüklere de hitap eden bu filmler izleyiciden olumlu bir tepki almıştır.

2013 yılında vizyona giren Efsane Beşli eğer animasyon tarzı filmlerden hoşlanıyorsanız tam anlamıyla size göre bir film olacaktır. Yönetmenliğini Peter Ramsey’in yaptığı başrollerinde ise Chris Pine, Isla Fisher, Alec Baldwin ve Jude Law’ı gördüğümüz Efsane Beşli izlerken siz de yaşanan heyecana ortak olacaksınız.

Kara adıyla bilinen kötü bir ruh tüm dünyaya kötülük saçmak için uykusundan uyanmıştır. Onu durdurma görevi ise efsanevi beş kahramana düşmektedir. Tüm dünyanın kaderi de bu efsanevi beş karakterin elindedir. Her sahnesinden büyük bir keyif alacağınız Efsane Beşli hd izleme şansına da sahipsiniz.

Bu güzel filmi kaçırdıysanız internete girip buradaki kaliteli film sitelerinin birinden Efsane Beşli full izleme şansına da sahipsiniz. Sadece çocuklar için değil konusu ve işlenişi bakımından yetişkinler için de güzel bir seyir keyfi sunmaktadır.

Sizler için bu filmi yorumlayıp izlemeden önce nasıl bir filmle karşılaşacağınız hakkında bilgi vermekteyiz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. EFSANE BEŞLİ FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için yorumda bulun

    EFSANE BEŞLİ FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak EFSANE BEŞLİ FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için ilk yorumu yapabilirsin.