Ebced Değerini Nasıl Bulabiliriz? İsimlere Bakan Esma Nasıl Bulunur?

Ebced Değerini Nasıl Bulabiliriz? İsimlere Bakan Esma Nasıl Bulunur?

Merhaba değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Esmaül Hüsna’dan yeni manalar sunacağız. Bilindiği gibi her bir isim, başka bir isme bakar Esmaül Hüsna’da. Bu yazımızda da bu isimlerin karşılıklarını sizlere sunmak istiyoruz. Bu yazımızda size sunacağımız çözümleri her gün çıkan miktarlar kadar okuyun. Bunu iki farklı şekillerde yapabilirsiniz.

 

Birinci Yöntem: Doğrudan kendi isminizin karşılığı olan Esma’dır diyebiliriz. İsminize en yakın olan Esmaül Hüsna’da size ebced değeri olarak çıkabilir. Bu arada merak edenler için açıklayalım (ya da bilmeyen arkadaşlarımız için). Ebced, Arap harflerinin kolaylıkla akılda kalması ve hatırlanması için düzenlenen bir harf dizilimidir. Belirli sayılar ile dengelenir ve bu şekilde sunulur diyebiliriz.

 

İkinci Yöntem: Anne isminiz ile birlikte sizin isminizin toplamına karşılık gelen Esma’dır diyebiliriz. Bunu yapmak için önce kendi ismimizin değerini bulmalı, sonra da annemizin ismine bakan ismin değerini bulmalıyız. Her iki değer, karşılığını sunar ve bunların toplamı esmayı bulmanızı sağlar, sonrasında yine okumaya başlayabilirsiniz.

 

  Esma okumaya başlayın ve ardından kısa bir sonra her şey çok daha güzel olmaya başlayacak. Yani eskisi gibi olmayacak hiçbir şey değerli arkadaşlar. Kendinizi mutlu, huzurlu ve pozitif hissetmeniz için oldukça önemli olan bu değerleri kullanarak, sizler de kendi mutluluğunuzu ve iç huzurunuzu artırabileceksiniz. En önemli detay da sizi doğru yola çıkarmış ve adresi belirsiz olan detayları yola sokacaksınız. İsteklerinize rahat ulaşacaksınız ve hayata dair pozitif olacaksınız her zaman için. Çıkıntılarınız daha pozitif şekilde düzelecek ve kendinizi her zaman için olumlu hissetmeye devam edeceksiniz değerli arkadaşlar. Bu yazımızda bu detayları sizlere sunmak istiyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ebced-degeri-nasil-hesaplanir Ebced Değerini Nasıl Bulabiliriz? İsimlere Bakan Esma Nasıl Bulunur? için yorumda bulun

    Ebced Değerini Nasıl Bulabiliriz? İsimlere Bakan Esma Nasıl Bulunur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ebced Değerini Nasıl Bulabiliriz? İsimlere Bakan Esma Nasıl Bulunur? için ilk yorumu yapabilirsin.