Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Trt 1’in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, 2 sezondur ekranlarda adeta fırtına gibi esiyordu. Özellikle tarihi dizileri sevenler için oldukça ideal bir dizi olan Diriliş Ertuğrul, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaştı. 2 sezondur hiçbir bölümü kaçırmayan dizi hayranları, şimdi de Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? diye merak ediyor.

Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Osman Soykut ve Didem Balçın’ ın yer aldığı başarılı dizi, bu sezonda Trt 1 ekranlarında olacak. Dizinin 62.bölümü olan yeni sezonun ilk bölümü, 28 Eylül’de yayınlanacak. 2.sezon finaliyle büyük ses getiren dizinin yeni sezonda da aynı başarıyı tekrar etmesi bekleniyor. Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmamış olsa da yeni sezonun çekimleri son hız devam etmekte. Bu günlerde yayınlanması beklenen Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı, şimdiden büyük merak konusu olmayı başardı.

Diriliş Ertuğrul dizisiyle ilgili yaşanacak yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilir, sevilen dizi ile ilgili tüm resmi bilgilere sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. dirilis-ertugrul-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için yorumda bulun

    Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.