• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Defile Kıyafetleri

Defile Kıyafetleri

DEFİLE GECESİ

Gece Kıyafetleri seçerken her şeyden önce kişi yaşına dikkat etmelidir. Yaşa uygun kıyafet her zaman kişiyi olduğundan daha alımlı göstermektedir. Yaştan sonra dikkat edilecek en önemli hususlar kesimi düzgün vücut tipine uygun bir seçim yapılması gerektiğidir. Moda dergileri ve internet aracılığıyla özel bir gece de giymek istediğimiz kıyafeti rahatlıkla elde etmiş olabiliriz.

Defile Kıyafetleri

Gece Kıyafetleri seçimi yaparken modelini beğenmemiş olsanız bile kıyafeti denemeniz size fayda sağlayacaktır. Çünkü kimi zaman yakışmaz diye düşündüğünüz bir gece elbisesi sizi tahmin ettiğinizden şık gösterebilmektedir. Son zamanlarda en çok straptez tarzı gece kıyafetleri tercih edilmektedir; fakat omuzlarınız dar, göğüsleriniz büyük ve göbeğiniz vücudunuza göre büyük ise bu tarz seçmeniz tamamen yanlış bir seçim olacaktır(bu ölçüler vücudunuza yakışmamaktadır). Bu durumda omuzları açık boyunu saran bir model sizin ihtiyacınızı karşılamaya yetecektir.

Defile Kıyafetleri

Gece Kıyafetleri seçerken dikkat edilecek diğer bir hususta seçilen elbisenin boy uzunluğudur. Boyu kısa etek ve elbise modelleri sadece bacaklara hitap ettiği için sizin tüm güzelliğinizi yansıtamamaktadır. Aynı zamanda hareket ederken çok dikkatli, olmanız gerekmektedir. Boyu bileğe kadar uzanan modellerden seçim yaptığınız zaman elbise ya da etek uçlarına işlenecek dantelli küpür ya da boncuk işlemeleri sizi daha alımlı gösterecektir.

Defile Kıyafetleri

Bir önceki yazımız olan Bebek Patiği (Tığ İşi) başlıklı makalemizde baby, bebek ve bebek patiği yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ