• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Damadı Nikah Masasında Terk Eden Gelin Adayı

Damadı Nikah Masasında Terk Eden Gelin Adayı

Her bölümde ilginç olaylara sahne olan Esra Erol’da yine çok konuşulacak bir bölüm yaşandı. Daha önceki haberlerimizde bir zamanlar evlilik programlarının en çok konuşulan ismi olan Caner Toygar’ın Esra Erol’da programına katıldığını ve gelin adaylarını beklediğini duyurmuştuk. Caner’in programa ısınmasıyla beraber gelin adayları da sırasıyla ünlü isme aday olarak gelmeye başladı.

Esra Erol’un sunduğu programda Caner Toygar’a aday olarak İzmir’den gelen Merve Hanım, geçmişiyle ilgili konuşurken çok dikkat çekici bir itirafta bulundu. Söze; ‘’Caner’in kriterlerine uymuyorum; fakat ileride keşke gitseydim dememek için buraya kadar geldim. Sadece yalan konusundaki kritere uygun olduğumu söyleyebilirim. Ben de yalandan asla hoşlanmam.’’ diyerek başladı. Ardından geçmiş ilişkilerinden bahseden Merve Hanım; ‘’Evlenmek üzereyken nikah masasında damat adayıyla tartıştım. Kendisi çok sert ve maço bir karaktere sahipti. Daha fazla dayanamadım ve nikah masasında onu terk ettim. Evliliğin iptalini istedim; ama kayıtlar alındığı için bu kaydı sildiremedim. Nikah anından 8 saat sonra boşandık.’’ dedi.

Merve Hanım’a çok güzel ve çekici bir bayan olduğunu; fakat kriterlerine uymadığını söyleyen Caner, gelin adayını nazik bir şekilde geri çevirdi.

Bir önceki yazımız olan Armağan Uzun Ben Bilmem Eşim Bilir'de başlıklı makalemizde Armağan Uzun ben bilmem eşim bilir, Armağan Uzun kimdir ve Armağan Uzun'un karısı kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ