CS:Go Yürürken Ateş Edememe Sorunu

CS:Go Yürürken Ateş Edememe Sorunu

            Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda Cs Go oyununda yürürken ateş edememe sorunu üzerinde duracağız. Yıllardır oyun dünyamızda kendine has teknikleri ve taktiği ile vazgeçilmezlerimiz arasında yer alan Counter Strike oyunu için, oldukça farklı, uygun çözümler sağlayacağız. Sizin için ön plana çıkarılan birbirinden farklı detayları ve fırsatları sunmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. Malumunuz, Counter Strike oldukça sevilen bir oyun ve savaş ya da strateji oyunu oynayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Özellikle ekip oyunu oynamak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Counter Strike oyunu için, birbirinden farklı detayları da karşınıza getirmeye tüm hızımızla devam ediyoruz. Tabi son dönemde yürürken ateş edememe sorunu olarak gündeme gelen pek çok şikayet var.

 

CS:Go Yürürken Ateş Edememe Sorununu Nasıl Çözeriz?

Hemen anlatalım. Bu sorun genellikle HP laptoplarında oluyor. Ama tabi uyumsuzluk nedeniyle mi yoksa farklı bir detaydan mı oluşuyor bilemiyoruz. Bu yüzden de yapılması gereken şeylerin başında donanımlarınızı çıkarıp yerini değiştirmek var (usblerinizi,fare,klavye takılı yerleri mesela). Yani USB alıcınız sağda ise sola almayı, solda ise sağa almayı deneyin. Bu çözüm bizi büyük bir sıkıntıdan kurtardı umarım sizinde derdinize derman olabilmişizdir. Çünkü keyifli bir şekilde CS oynamak isteyenlerin ateş edememe sorunu, insanı ister istemez strese sokabiliyor. Ama telaşa gerek yok. Çünkü deneme yanılma yolu ile çözülüyor genellikle. Yapılacak şeylerin arasında, usb Mouse setinizi ya da usb ile çalışan diğer ürünlerinizi çıkarıp takmak olabilir.

Web sitemizi ziyaret ederek, inceleyerek hemen hemen pek çok konuda detaylı incelemelere ve analizlere ulaşabilirsiniz. Sizin için ürettiğimiz birbirinden farklı çalışmaları ve fırsatları online olarak ön plana çıkarmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. Zaman kaybetmeyin ve yeniliklerimizi rahatlıkla incelemeye başlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yusuf dedi ki:

    Valla cok sagolun tesekkurler zula icin cok ise yaradi