Clash of Clans Hilesi İndir

Google play ve ios platformlarında en popüler oyunlar kategorisinde ilk sıradaki yerini hali hazırda korumaya devam eden clash of clans, her geçen gün daha popüler hale geliyor ve akıllı telefonlarımızda yerini alıyor. Oyun tam anlamıyla gerçek bir strateji oyunu ve grafikler bazında bir değerlendirme yapıldığında an itibarıyla sınıfının en iyisi olduğunu da net bir şekilde görebiliyoruz.

Clash of Clans Hilesi 

Age Of Empires efsanesini hepiniz biliyorsunuz ve bir döneme damga vurmayı başaran bu oyun, an itibarıyla çok sayıda strateji oyununa da örnek teşkil etmeye devam ediyor. Clash of Clans da bu oyunun mantığını benimsemiş olan oyunlardan bir tanesidir. Sahip olduğunuz köyü geliştirmek ve korumakla yükümlüsünü ve tabii bunun yanı sıra büyümeniz de gerekiyor. Büyümek için ganimet elde etmeniz ve bir şekilde savaşlarda yer almanız gerekiyor. Köyünüzü hızlı bir şekilde geliştirmek için diğer köylere meydan okumanız ve savaşlarda başarı elde etmeniz de şart!

Clash Of Clans Hilesi Ne İşe Yarar?

Clash of clans hilesi çok sayıda adreste yerini almış durumda ve son güncelleme ile birlikte beklentilere daha kusursuz bir şekilde yanıt veriyor ancak oyun her güncellendiğinde bu hileler iptal ediliyor ve banlanma riski taşıyorsunuz. Hilenin sizlere sunduğu en önemli avantajlardan bir tanesi bedava köy geliştirme ve yüksek ganimet.Clash Of Clans hilesi ile Clash Of Clans Köy düzeni çok kolay şekilde yapılabiliyor.Aslında oyunun amacı dışına çıkıyorsunuz ancak bu şekilde oynamak çok daha zevkli bir hal alıyor. Hileyi dilerseniz sizler de indirebilir ve bir süre oyuna bu şekilde devam edebilirsiniz fakat tedbirli olmanız ve ara ara kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır.

 

=========>Clash of clans hilesi indir<=========

Yukarıdaki clash of clans indir yazısına tıkladığınızda otomatik inmektedir.

Hile özellikleri

  • Sınırsız para
  • Sınırsız taş
  • Sınırsız gem

Kısacası herşey sınırsızdır.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yusuf dedi ki:

    Para verin ya tmm