Clash of Clans Bedava Çarlar – Yeni (2017)

Clash of Clans Bedava Çarlar – Yeni (2017)

 

Clash Of Clans Nedir

Android veya İOS işlemci bir telefon veya tabletinizden oynayabileceğiniz bir tür strateji oyunudur. Oyunun yapımcısı Supercell firmasıdır. Oyundaki temel göreviniz kendinize ait bir köy kurma ve bu köyü çeşitli savunma aletleriyle düşmanlara karşı savunabileceğiniz şekilde düzenlemektir. Bu kadar güzel bir kurgunun oyunculara bedava bir şekilde sunulması ayrı bir avantajdır. Bu avantaja bir dip not düşecek olursak tek paralı olan şey köyünüzü daha hızlı geliştirmek için altın, iksir ve yeşil taş almaktır. Köyünüzü kurarken size ilk başta 1 işçi yardımcı olmaktadır. Bu da demek oluyor ki bir iş bitmeden başka bir iş yapamazsınız. Zamanla topladığınız yeşil taşları inşaat süresini beklememek için veya yeni bir işçi almak için kullanabilirsiniz. Clash of Clans oyunun bir diğer güzel yönü ise diğer oyunlar gibi ille de çok fazla zaman harcamanız gerekmemektedir. Özellikle ileri seviyelerde günde 1-2 kez köyünüzü kontrol edip, kaynaklarınızı toplayıp ve geliştireceğiniz inşaatı seçerek geliştirme emrini vermeniz gelişmeniz için yeterli olacaktır.

Clash Of Clans Çok Oyuncu İle Oynanır Mı?

Clash Of Clans oyununda kendi arkadaşınızı ekleyebilirsiniz. Ancak herkes kendi köyünü yönetebilmektedir, arkadaşınızın köyüne girip onun yerine işlemler yapamazsınız. Ama kendinize istediğiniz isimde klan kurup ve klan üye sayısını belirli bir sayıya getirip beraber klan savaşlarına girebilirsiz veya aynı klanda bulunan bir arkadaşınıza normal savaşta destek olması için asker yollayabilirsiniz. Bu size belirli bir iksire mal olsa da level atlamanız için gerekli xp toplamanıza yardımcı olur. Yeni gelen güncellemeler ile kendi klanınızda eğlence amaçlı birbirinizin köyüne saldırabilir ve arkadaşınıza savunma zafiyetlerini gösterebilirsiniz. Ama bu savaş sonrasında kaynak ve kupa kazanamazsınız, oluşturduğunuz askerleri savaş sonrası kaybetmezsiniz. Bu da oluşan eğlence ortamında kar veya zarar etmenizi engellemiş olur.

Köyümü Nasıl Hızlı Bir Şekilde Geliştiririm

Daha hızlı level atlayıp inşaatlarınızı ve birliklerinizi daha hızlı geliştirmek için yapmanız gereken yöntem basittir. Oluşan kaynakları zamanında toplayıp bu kaynakların bir kısmına birlik oluşturup bir kısmına da köyümüzü geliştirmeliyiz. Oluşturduğumuz birliklerle kaynağı fazla savunması düşük köylerle savaşarak fazladan kaynak kazanmalıyız. Ama bu savaşa girmeden önce büyü üreterek işimizi daha da kolaylaştırabiliriz. Ayrıca bir klana üye olup klan savaşlarına katılarak fazladan kaynak kazanarak daha hızlı gelişebiliriz.

Öncelikle hemen her yaşta user’e hitap eden bu oyundan biraz bahsederek başlayalım:Clash of Clans Bedava çarlar. Aslen Finlandiya menşeli bir oyundur. Finlandiya’daki oyun yapımcıları tarafından üretilmiştir. Oyunun yapımcısı Supercell isimli firmadır. Bu firmanın aslında ne kadar büyük bir şirket olduğunu anlamak için ürettikleri bu oyunu incelemek yeterlidir. Çünkü kısa sürede bu kadar fazla ülkeden bu kadar fazla oyuncuya ulaşmak kolay değildir. Böyle bir başarıya sahip olması oyunun ne kadar iyi olduğunun kanıtı niteliğindedir.

Oyunun Dünyaya Yayılma Aşamaları

Oyunun üretim yılı 2012’dir. Bu yıllarda ilk başta üretildiği yer olan Finlandiya’da oynanmaya başlanmıştır. Bu sırada da firma oyunu incelemeye almıştır. Oyuncuların oyuna verdikleri tepkilerin ne olduğu, oyunda eksiklik var mı, herhangi bir sistem açığı var mı yok mu diye oyun mercek altın alınmıştır. Aslında bir nevi teste tabi tutulmuştur. Bu testin ardından gerekli düzenlemeler yapılarak oyun dünyaya yayılmıştır ve halen dünyanın hemen her yerinden oyuncuya ulaşmaktadır.

Oyun ilk üretildiği dönemlerde en iyi oyunlar listesine ilk 5ten girmiştir. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin pek çok sebebi vardır. Öncelikle oyunun iyi tasarlanmış bir hikayesi olması çok sevilmesini beraberinde getirmektedir. Anlamsız gelen, iyi kurgulanmamış hikaye oyunculara bıkkınlık verebilmektedir. Çünkü bir yerden sonra oyuncuya yapay bir tat verecektir. Yapımcılar bunu dikkate alarak bu konuda oldukça iyi hazırlanmıştır. Bir diğer nokta ise hamlelerin oldukça hızlı olmasıdır. Ayrıca diğer oyunlardan farklı olarak klanlar kendi aralarında iletişim kurabilmektedir ve böylelikle anlaşarak bir grup oluşturabilmektedirler.

Clash Of Clans Bedava Çarlar

Oyunun çok sevilmesi ve herkes tarafından oynanmaya başlaması ile, oyunun ustaları haline gelen oyuncular tarafından ileri seviyelerin ne olduğu kısa sürede öğrenilmiştir. Bu nedenle de yeni başlayanlar ya da seviyeleri daha hızlı geçmek isteyenler Clash of Clans bedava çarlar konusunda araştırma yapmaya başladılar. Biz de site olarak bu arayışa bir cevap oluşturmak istedik. Çeşitli sebeplerden dolayı oyunu bırakmak zorunda kalan oyunculara ulaşıp bu oyuncuların Clash Of Clans bedava çarları nı sizlere dağıtıyoruz.

 

Çar şifresi : sayko006@gmail.com
Şifresi : mhmt20092

 

Çar şifresi : hkn0606@gmail.com
Şifresi : 1907fb1907

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. Lütfen dedi ki:

  Bir tane car atabilirmisin lütfen 33clash73@gmail.com a teşekkür

 2. Lütfen dedi ki:

  Abi ben alamadım bana bir tane atabilitmisin 33clash73@gmail.com a atabilirmisin

 3. Melih dedi ki:

  Bana da. 60 level ve ustu koy verebilirmusinuz. Rica ediyorum buradan hic alamadim. Bu e postaya mesaj atabilirsiniz melih1659@gmail.com

 4. M.şahin dedi ki:

  Abi bana 90 və üstü bir çar verirmisin
  avcimustafasahin99@gmail.com

 5. eren dedi ki:

  Banada bir çar verin erenduman041@gmail.com

 6. atalay dedi ki:

  abi lütfen hiç alamadım 84abdiatalay@gmail.com a gönder lütfen

 7. Mesut dedi ki:

  Abi banada çar verirmisin

 8. Bilal dedi ki:

  Abi Çar atanmasının üstekileri denedim olmadı whatsap numarasi 05417241564 lütfen

 9. Oguz dedi ki:

  abi baba iyi bit car verirmisiniz

 10. Sinan dedi ki:

  Arkadaslar clson of clas cari 50 tl alan varmi

 11. baba bipkah dedi ki:

  abi lütfen çar at
  gmail=bababipkah@gmail.com
  8.seviye köy binası üstü olsun lütfen

 12. Zehra çamoğlu dedi ki:

  muğla menteşede oturuyorum kürdan paketleme işi istiyorum çok acil

 13. Enes dedi ki:

  Banada car verin watsap 0538 480 3584

 14. Muhammed dedi ki:

  ABİİİİ LÜTFEN çar verirmisin hiç alamadim.
  mhntahmt@gmail.com buna atarmısın

 15. Seymen dedi ki:

  Arkadaşlar 70.lira yada pazarlik yapilir clash of clas.ve royel cari verilmektedir clash royel ful efso hepsi var clash of clash da 91 level 5 inşatci var WhatsApp numaram 05384143653 mesaj atip cevaplarim inler kart yada elden verme şansi verilir dolandiricilik yok bizde