Clash Of Clans 10.Seviye Köy Düzenleri

Clash Of Clans 10. Seviye Köy Düzeni Mutlaka Okuyun !!!

Öncelikle köy düzeninizi tasarlarken düzeninizin amacı ne olmasına karar verdiyseniz onu tespit etmelisiniz. Ganimetlerinizi öncelikli olarak korumak istiyorsanız altın, iksir ve kara iksir depolarınızı köyünüzün merkezine yerleştirebilirsiniz. Ancak siz öncelik olarak kupa sayınızın eksilmemesi için uğraş gösterip ganimetlerimi de biraz korunaklı hale getirmek istiyorum diyorsanız, köy binanızı savunma eşyalarınızın tam ortasına yerleştirebilir, ganimet depolarınızı da savunma eşyalarının arasına yerleştirebilirsiniz. Clash of clans 10. Seviye köy düzeni yapmak istiyorsanız tam olarak yerindesiniz.

Clash Of Clans 10. Seviye Köy Ganimet Düzeni

Clash of clans’ ta ganimetlerinizi korumak istiyorsanız köy düzeni işleminize şöyle başlamalısınız. Öncelikle altın ve iksirden daha önemli seviyede bulunan kara iksir depo ve sondalarını köyünüzün merkezine yerleştirip aralarına x yayı, cehennem kulesi, hava savunması gibi uzun menzilli ve hem kara hem de hava savunmaları yapabilen eşyalarla donatmanız çok önemlidir. Düşman tarafından kullanılan büyülere karşı karadan iyice direnç gösterebilmek için her savunma katmanınızın arasına duvarlarınızı örmeyi tabii ki de unutmayın. Clash of clans 10. Seviye köy ganimet düzeni yapmak istiyor ve bunu tam anlamıyla yaparak düşmanınıza 1 tane bile altın, iksir, kara iksir vermek istemiyorsanız ganimet depolarınızın yanına küçük boşluklar bırakarak seviyelerini yükseltmiş olduğunuz gizli teslaları konumlandırabilirsiniz.

  Clash Of Clans 7.Seviye Köy Düzenleri

Clash Of Clans 10. Seviye Köy Kupa Düzeni

Oyunda sizin için öncelikli olan kupa sayılarınız ise, düşman tarafından düşürüldüğünde 1 yıldız garanti altında olan köy binanız için clash of clans 10. Seviye köy kupa düzeni yapmak istiyorsanız öncelik olarak köy binanızı düzeninizin ortasına yerleştirmelisiniz. Köy binanızın etrafına hem hava hem de karadan gelebilecek düşman askerlerine karşı savunabileceğiniz eşyalarınızı sıralı şekillerde yerleştirmelisiniz. Genellikle bu düzen tercih edildiğinde eğer büyük miktarda ganimetiniz varsa bunlardan vazgeçmeniz demektir. Kupa sayılarınızı koruyabilmek için bu düzene geçtiğiniz zaman düşman saldırılarında kaybettiğiniz tek şey ganimetiniz olabilir. Kupa düzeni yaparken maden, sonda ve toplayıcıları gibi ganimet veren eşyalarınızı savunmalarınıza yakın konumlandırırsanız hem kupa hem de ganimet kaybetmemiş olacaksınız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boran Boran dedi ki:

    Kardeşim Clash Of Clansh Hesabını Hala Bekliyorum Ne Zaman Vereceksin 🙂