Cesur ve Güzel Dizisi Süphan Kimdir?

Yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Cesur ve Güzel dizisi, reyting listesinin en tepelerinde yer alacağa benziyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ ün paylaşacağı dizi, Ekim ayında ekranlarda olacak. Diziyle ilgili merak edilen birçok soru varken bu sorulardan birisi de Cesur ve Güzel dizisi Süphan kimdir? olarak dikkat çekmekte. Süphan karakterini, 5 Temmuz, 1982’de İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Tuba Büyüküstün canlandıracak.

Süphan, bir kasabada yaşayan güzel ve oldukça zeki bir kızdır. Kasabanın zenginlerinin şirketleriyle ilgilenen ve onlara birçok konuda yol gösteren Süphan’ ın hayatı, kasabaya gelen Cesur isimli gence aşık olmasıyla birlikte bir anda değişir. Cesur ve Süphan’ ın aileleri nesillerden beri bir birlerine düşmandır. Bunu öğrenen Süphan, Cesur’ un kasabaya neden geldiğini öğrendikçe büyük şaşkınlık yaşar. Gizemli ve etkileyici bir karaktere sahip olan Cesur’la birlikte aşkları için savaşan Süphan, ailesini dahi karşısına alır. Aşkını yaşamak için büyük fedakârlıklar yapacak olan Süphan’ ın hikayesi, izleyicileri fazlasıyla etkileyeceğe benziyor. Çekimlerine 20 Eylül’de başlanacak olan dizinin Ekim ayı ortalarında Star Tv ekranlarında olması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. cesur-ve-guzel-dizisi-suphan-kimdir Cesur ve Güzel Dizisi Süphan Kimdir? için yorumda bulun

    Cesur ve Güzel Dizisi Süphan Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cesur ve Güzel Dizisi Süphan Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.