• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Cesur ve Güzel Dizisi Cesur Kimdir?

Cesur ve Güzel Dizisi Cesur Kimdir?

Kısa bir süre sonra ekranlara merhaba diyecek olan Cesur ve Güzel adlı dizi, daha başlamadan büyük ses getirmeyi başardı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ ün yer alacak olması, dizinin daha başlamadan ses getirmesinde önemli bir yere sahip. Dizinin ilk yayın tarihinin yaklaşmasıyla birlikte karakterlerle ilgili merak edilenler de bir bir ortaya çıkmaya başladı. Şüphesiz en çok merak edilen konuların başında Cesur ve Güzel dizisi Cesur kimdir? sorusu geliyor.

Cesur ve Güzel dizisi Cesur kimdir? sorusunun yanıtı tahmin edileceği üzere Kıvanç Tatlıtuğ. 27 Ekim 1983 doğumlu yakışıklı oyuncu, dizide şehir hayatından kaçıp bir kasabaya yerleşen ve buradaki insanları kısa sürede etkilemeyi başaran Cesur adlı bir adamı canlandıracak. Cesur, geldiği kasabada tanıştığı Süphan’ a aşık olup hayatını onunla birleştirmeye karar verir. Süphan, kasabadaki zenginlerin işleriyle ilgilenen zeki ve son derece güzel bir kızdır. (Tuba Büyüküstün)

Cesur ve Süphan, hayalini kurdukları aşka yelken açabilmek için birçok zorlukla karşılaşırlar. Ailelerinin aslında geçmişten beri düşman olmaları, bu zorlukların en büyüğüdür. Bakalım Cesur ve Süphan, tüm bu zorlukları aşıp birbirlerine kavuşabilecekler mi?

Bir önceki yazımız olan Merve Oflaz Rengarenk Dizisinden Ayrıldı başlıklı makalemizde merve oflaz kimdir, merve oflaz oynadığı diziler ve merve oflaz rengarenk dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ