Cesur ve Güzel Dizisi Cesur Kimdir?

Kısa bir süre sonra ekranlara merhaba diyecek olan Cesur ve Güzel adlı dizi, daha başlamadan büyük ses getirmeyi başardı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ ün yer alacak olması, dizinin daha başlamadan ses getirmesinde önemli bir yere sahip. Dizinin ilk yayın tarihinin yaklaşmasıyla birlikte karakterlerle ilgili merak edilenler de bir bir ortaya çıkmaya başladı. Şüphesiz en çok merak edilen konuların başında Cesur ve Güzel dizisi Cesur kimdir? sorusu geliyor.

Cesur ve Güzel dizisi Cesur kimdir? sorusunun yanıtı tahmin edileceği üzere Kıvanç Tatlıtuğ. 27 Ekim 1983 doğumlu yakışıklı oyuncu, dizide şehir hayatından kaçıp bir kasabaya yerleşen ve buradaki insanları kısa sürede etkilemeyi başaran Cesur adlı bir adamı canlandıracak. Cesur, geldiği kasabada tanıştığı Süphan’ a aşık olup hayatını onunla birleştirmeye karar verir. Süphan, kasabadaki zenginlerin işleriyle ilgilenen zeki ve son derece güzel bir kızdır. (Tuba Büyüküstün)

Cesur ve Süphan, hayalini kurdukları aşka yelken açabilmek için birçok zorlukla karşılaşırlar. Ailelerinin aslında geçmişten beri düşman olmaları, bu zorlukların en büyüğüdür. Bakalım Cesur ve Süphan, tüm bu zorlukları aşıp birbirlerine kavuşabilecekler mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. cesur-ve-guzel-dizisi-cesur-kimdir Cesur ve Güzel Dizisi Cesur Kimdir? için yorumda bulun

    Cesur ve Güzel Dizisi Cesur Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cesur ve Güzel Dizisi Cesur Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.