Cem Belevi Rengarenk Dizisinden Ayrıldı

Rengârenk adlı sevilen dizide Pars karakterini canlandıran Cem Belevi, Kurban Bayramı’nda sahne aldığı Bodrum’da önemli açıklamalar yaptı. Cem Belevi, Rengârenk dizisinden ayrıldığını açıklayarak dizinin hayranlarını fazlasıyla üzdü. Dizide Renk’ in rol aldığı bir dizinin başrol oyuncusu olan Pars, oyunculuğa yeni başlamıştır. Ünlü bir şarkıcı olan Pars, sonradan görme olarak tabir edilebilecek bir karaktere sahiptir. Kendini fazlasıyla beğenen Pars, kızların kendisine gösterdiği ilgiyle daha da şımarık bir adama dönüşmüştür.

Gelelim bir de Cem Belevi kimdir? sorusunun cevabına. Cem Belevi, sanatçı bir ailenin oğlu olarak kendisi de sanat camiasında yer almayı tercih etmiştir. 4 Haziran 1987’de İzmir’de doğan Belevi, İngiltere’de üniversite eğitimi almıştır. Eğitim için gittiği Londra’da şan dersleri de alan genç şarkıcı, albüm çalışmalarına 2011 yılında başlamıştır. Yakışıklılığı ve güzel sesiyle özellikle genç kızların beğenisini kazanan Belevi, daha sonra oyunculuğa da adım atmıştır. 1.81m boyundaki Belevi, aynı zamanda sempatik tavırlarıyla da büyük beğeni toplamaktadır.

Gerek şarkıcılığı, gerekse oyunculuğuyla son derece başarılı bir kariyere sahip olan Cem Belevi, müziğe daha fazla odaklanmak adına oyunculuğa ara verdiğini açıklarken, ileri tarihlerde kaliteli bir sinema yapımıyla oyunculuğa yeniden dönebileceğinin sinyallerini vermiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. cem-belevi-rengarenk-dizisinden-ayrildi Cem Belevi Rengarenk Dizisinden Ayrıldı için yorumda bulun

    Cem Belevi Rengarenk Dizisinden Ayrıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cem Belevi Rengarenk Dizisinden Ayrıldı için ilk yorumu yapabilirsin.