• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
CELAL İLE CEREN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ

CELAL İLE CEREN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ

CELAL İLE CEREN FİLMİ ELEŞTİRİSİ

Son yıllarda komedi dünyasına hızlı bir giriş yapan Şahan Gökbakar yeni filmi Celal İle Cerenle geçtiğimiz günlerde izleyicilerin karşısına çıktı. Film alışık olduğumuz gibi komedi tarzında, izlerken seyircilere keyifli anlar yaşatacak bir senaryoya ve kurguya sahip.

Recep İvedik serisinden beri birlikte çalıştığı kardeşi Togan Gökbakar’ı bu filmde de yönetmenlik koltuğunda görüyoruz.

Herkesin beklediğinin aksine hiçbir yönüyle Recep İvedik serisine benzemeyen film senaryosuyla da ondan ayrılmaktadır. Başrollerinde Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın oynadığı Celal İle Ceren Türk sinemasına iddialı bir giriş yapmış gibi görünüyor.

Film genel anlamda kadın erkek ilişkilerini mizah yolu ile izleyiciye aktarıyor. Film altı yıllık sevgili Ceren’den (Ezgi Mola) ayrılan Celal’in (Şahan Gökbakar) başından geçen komik olayları güzel bir şekilde derleyerek sinema severlerin beğenisine sunmaktadır.

Bekarken her şeyin daha güzel olacağına inanan Celal aslında işin gerçek boyutunun öyle olmadığını ve Ceren olmadan hayatının ne kadar boş ve anlamsız olduğunu anlar. Daha sonrasında ise Ceren’i kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaya karar verir.

Bir önceki yazımız olan EFSANE BEŞLİ FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ başlıklı makalemizde efsane beşli filmi hakkında ve efsane beşli filmi yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ