CD / Dvd’ye Nasıl Müzik Atılır

CD / Dvd’ye Nasıl Müzik Atılır

            Merhaba arkadaşlar. Teknolojinin ilerlemesi, yanında pek çok yenilikleri getirirken klasik yöntemleri de hala ön planda tutuyor. Mesela cd ve dvd için özel olarak hazırlanan müzik dönemi geride kalsa da, artık ihtiyaçlara göre yine kullanılıyor. Cd ve Dvd hazırlamak için boş bir cd ya da dvd lazım ve yanında bilgisayarınızın dvd yakma özelliğinin olması lazım. Yazıcı özellikli bir cd rwiter bu işi çok kolay bir şekilde halledecektir.

Mesela çok sevdiğiniz bir albüm var ve bunu cd ile dinlemek istiyorsunuz. Mesela arabanızda. Kendi elinizde olan özel müzikleriniz var ve piyasada o müzikleri satın alabileceğiniz bir yer de yok (cd ya da dvd olarak). Bu yüzden kendi cd yapınızı hazırlamanız çok kolay olacaktır. Bunu yapmak için birkaç yöntem var. İlk olarak bilgisayarınızda yer alan cd kopyalama eklentilerini kullanabilirsiniz. Hemen hemen her bilgisayarın kendisinde bir eklenti yer alıyor. Yani söz konusu müzikleri seçtikten sonra cd’ye kopyala seçenekleri çıkıyor bir şekilde sağda solda. Tabi bu sadece bir yöntem. En garantili ve rahat yöntem ise bir cd yakma programı indirmeniz olacak. Bu yazılım ile birlikte (ücretsiz versiyonlarını indirebilirsiniz) istediğiniz formattaki müzikleri cd ya da dvd içine aktarabilirsiniz. Sizin için oldukça önemli bir yapıya sahip olan müziklerinizi bu şeklide daha kaliteli bir yapıya çevirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız dahilinde ön plana çıkarılacak olan pek çok çözümü birkaç tıklama ile incelerseniz, sitemizde yer alan detayları yakından görebilirsiniz.

Cd ve dvd’ye müzik atmak bu kadar kolay. İster cd yakma yazılımı indirin, isterseniz de bilgisayarınızdaki dvd yazıcı özelliğini kullanın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. bos-cd-ye-muzik-atma CD / Dvd’ye Nasıl Müzik Atılır için yorumda bulun

    CD / Dvd’ye Nasıl Müzik Atılır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CD / Dvd’ye Nasıl Müzik Atılır için ilk yorumu yapabilirsin.