Caner Toygar’dan Bardak Tepkisi

Esra Erol’un sunduğu evlilik programıyla uzun süre sonra ekranlara yeniden dönen Caner Toygar, her bölümde farklı konularla gündeme gelmeye devam ediyor.Son bölümde kendisine gelecek olan adaylara tüyolar veren Caner, locada yer alan gelin adaylarından birinin kendi kafasında bardak kırdığını hatırlatması üzerine fazlasıyla sinirlendi. Sinirini sözlerine ve davranışlarına yansıtan Caner’e sosyal medyadan da destek gelirken bazı kullanıcılar tarafından da eleştiriler yapıldı.

Caner, ‘’ Bana gelecek olan gelin adaylarının İstanbul’dan olmaması daha iyi olur. İstanbul’da yaşamaktansa Ege ya da Akdeniz’de yaşamayı tercih ederim.’’ diyerek kriterleri hakkında bilgiler verdi. Bunun üzerine locadaki gelin adaylarından birinin Caner’in kendi kafasında bardak kırma konusunu açması üzerine sinirlenen Toygar;’’ Neden bunu yapıyorsun, neden böyle bir konuyu yıllar sonra gündeme getiriyorsun. Bu konuda hassasım, çok kötü günler geçirdim ve zamanında büyük bir hata yaparak kendi kafamda bardak kırdım. Artık bunu gündeme getirmenin hiçbir anlamı yok. O gün yaşananlar çok farklıydı ve bu konu gündeme geldikçe pişman olup üzülüyorum.’’ diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Caner Esra Erol'da Caner Toygar’dan Bardak Tepkisi için yorumda bulun

    Caner Toygar’dan Bardak Tepkisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Caner Toygar’dan Bardak Tepkisi için ilk yorumu yapabilirsin.