Caner Esra Erol’da

Bir zamanlar Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Caner Toygar, yıllar sonra yeniden ekranlara merhaba dedi. Caner Toygar dediğimizde zihninizde bir yüz canlanmadıysa bir de Caner ve Tülin diyelim. Muhtemelen Caner ve Tülin isimlerini bir arada duyduğunuzda anımsayacaksınız. 13 yıl önce ekranlarda fırtına gibi esen bu ikilinin mutlu sona ulaşamayan aşkı, hepimizin dilinde pelesenk olmuştu. Esra Erol’da adlı programla yeni sezona giriş yapan Esra Erol, programı bomba gibi bir sürprizle açtı. Yıllardır ortalarda görünmeyen Caner Toygar, Esra Erol’da programında yeniden karşımıza çıktı.

Caner Toygar, artık Esra Erol’da programında adaylarını bekliyor olacak. Yıllardır gözlerden uzak bir yaşam süren Caner, ekranlara sürpriz bir giriş yaptı. Bu hamle ile reytinglerini fazlasıyla koruyan, hatta arttıran Esra Erol’da, bu sezon da dopdolu geçeceğe benziyor. Caner’i bu sezon evlendireceğine söz veren Esra Erol, bunun için gelen adaylarla tek tek ilgileneceğini belirtmekten de geri kalmadı. Bakalım Esra Erol verdiği sözü tutup sezon sonuna kadar Caner’i evlendirecek mi? Sizler gibi biz de bu sorunun yanıtını bekleyip göreceğiz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Caner Esra Erol'da Caner Esra Erol’da için yorumda bulun

    Caner Esra Erol’da için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Caner Esra Erol’da için ilk yorumu yapabilirsin.