Çağatay Ulusoy Biyografisi

Son dönemlerin adından en çok söz ettiren erkek oyuncularından biri olan Çağatay Ulusoy, özellikle genç kızların hayranlık beslediği bir isim. Adını 2010 Best Model of Turkey 1.liği ile duyurmaya başlasa da ilk olarak Adını Feriha Koydum dizisi ile ünlendi diyebiliriz. Daha önce bazı dizilerde konuk oyuncu olarak yer alan Ulusoy, oyunculuk kimliğini bu dizide ortaya koymuştur. Dizide zengin ve yakışıklı bir genç olan Emir Sarrafoğlu’nu canlandıran Ulusoy, izleyicilerden tam not almayı bilmiştir.

Adını Feriha Koydum dizisinin devamı olarak çekilen Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu adlı yapıtta da başrolü oynayan genç oyuncu, daha sonra Medcezir dizisinin başkarakteri olmuştur. 2013’te başlayan ve 2015’e kadar devam eden dizide kötü bir mahallede yaşadığı halde karakterini koruyan başarılı bir genci canlandırmıştır. Çeşitli filmlerde ara rollerde karşımıza çıkan Ulusoy, 2015 yapımı Delibal filmi ile sinema dünyasına muhteşem bir giriş yapmayı bilmiştir.

1.90cm boyunda ve 82kg ağırlığında olan Çağatay Ulusoy, 23 Eylül 1990 doğumlu. Başak burcu olan Çağatay Ulusoy’un yeni sezonda ekranlara gelecek ‘’İçerde’’ adlı dizide başrolde yer alması bekleniyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çağatay Ulusoy Biyografisi Çağatay Ulusoy Biyografisi için yorumda bulun

    Çağatay Ulusoy Biyografisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çağatay Ulusoy Biyografisi için ilk yorumu yapabilirsin.