By Lock Nedir?

 

By Lock Nedir?

Konuşmak ya da paylaşmak için sosyal ağlar zaman zaman yetersiz gelebiliyor ve bu da uygulama ürecilerini harekete geçiriyor. Son döneme damga vurmayı başaran ve güçlü alt yapısı ile dikkatleri üzerine çeken By Lock da bu uygulamalardan bir tanesidir. Whatsapp gibi bir dev varken neden bu tür bir sohbet uygulaması çıkartıldı diye düşünürken uygulamanın ekstralarını göz önünde bulundurduğumuz takdirde gerçekten başarılı olabileceğini görüyoruz. Hepinizin bildiği gibi konuşmalarımız ve paylaşımlarımız ne yazık ki güvende değil ve özel hayat her an ifşa edilebiliyor. Whatsapp, yakın zamanda bu konuda adım attı ancak biraz geç kaldı çünkü By Lock biraz daha erken davrandı ve daha güvenilir paylaşım için erken harekete geçti.
Bu uygulama, sizlerin de tahmin ettiği gibi bir sohbet uygulaması ancak en büyük avantajı, konuşmalarınızı şifreliyor ve güvenli moda tutuyor olmasıdır. Kriptolu konuşmalar olarak da adlandırabileceğimiz ekstra bir özellik ile birlikte sizler de paylaşımlarınızı çok daha rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz. Sohbet etmek ve arkadaşlarınız ile paylaşım yapmak isterseniz eğer sizler de bu uygulamayı indirebilirsiniz. An itibarıyla android işletim sistemi kullanıcıları için bu durum mümkün ve Google Play mağazalarına giriş yaparsanız sizler de uygulamanın ücretsiz olarak çok sayıda insan tarafından indirildiğini görebilirsiniz.
Farklı bir platform üzerinden sohbet etmek isterseniz eğer bu uygulama sizlere yardımcı olacaktır. Alt yapı olarak diğer sohbet uygulamalarına benzeyen ancak güvenlik konusunda an itibarıyla en iyisi olan bir uygulama diyebiliriz. Sizler de indirebilir ve bu uygulamayı kullanan arkadaşlarınız ile sorunsuz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Emin olun beklentilerinize yanıt verecek ve sizlerden de tam puan almayı başaracak olan bir uygulamadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. hain-fetoculerin-bylock-ile-iletisimi By Lock Nedir? için yorumda bulun

    By Lock Nedir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak By Lock Nedir? için ilk yorumu yapabilirsin.