Buz lazer epilasyon nedir? Nasıl işlem yapar

Buz lazer epilasyon nedir? Nasıl işlem yapar ve ne gibi sonuçları var merak ediyor musunuz? Buz lazer epilasyon artık acısız lazer olarak hızla tanınmaya başladı bile. Hem acının olmayışı hem de geniş atışlar ile seansların kısa ve daha güvenli olması neticesi ile Türkiye’nin her bir yanına dağılarak kaliteli kliniklerde ve güzellik merkezlerinde her bölge için işlem yapılmaya başlandı. Buz lazer epilasyon için kadın ve erkek ayrımı olmadan aynı hizmeti almak ise artık bir lüks değil, Buz Lazer epilasyon ile imkanlı hale geliyor.  Özellikle erkeklerin sakal üstü sakal altı gibi sorunları göğüs kısımları ya da sırt kısımlarında bulunan kıllarına başarılı çözümler sunarken kadınlarında yüne en çok talep gören full komple vücut temizliği ve yine yüz bölgesi için lazer imkanlı hale geliyor.

Bıyık bölgesi lazer epilasyon örneğin kadınların ilk istedikleri arasında geliyor. Her 15 güne bir kuaföre gitmek ve ip ile ya da ağda ile aldırmak zorunda kalan kadınlar buz lazer ile bu bölgede ki kılları yok ediyor ve bu büyük dertten kurtulmuş oluyorlar. Bıyık bölgesi lazer epilasyon özellikle çalışan kadınlar için büyük bir rahatlık sunuyor olacak. Bıyık bölgesi lazer epilasyonda hassas olan kıllar ve ince kıllarda şimdiye kadar ki en büyük başarıyı göstermiş olacak. Artık güneşe ve güne rahatlıkla çıkabilecek ve insanların bıyıklarınız ile dalga geçmesini engellemiş olacaksınız. Bakımlı ve temiz olmak Buz lazer ile arttık çok kolay olacak.

Epilasyon kalıcı mıdır diye merak ettiğinizi de duyar gibiyiz. Eğer doğru işlemler ile yani doğru teknikler ile yaptırıyorsanız elbette kalıcı olacaktır. Örneğin Buz lazer sizlere kalıcı güzelliği ve temizliği sunacak. Epilasyon kalıcı mıdır? Daha da önemlisi epilasyon lazer herkes için başarı sağlar mı? Eğer hormonsal sorunlarınız yoksa ve ergenlik gelişim döneminde değilseniz başarılı olacak ve etkileri kalıcı olacaktır. Epilasyon kalıcı mıdır yanıtını aldığınıza göre artık gönül rahatlığı ile Buz lazer tekniği ile kıllara veda edebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. erkek-epilasyon Buz lazer epilasyon nedir? Nasıl işlem yapar için yorumda bulun

    Buz lazer epilasyon nedir? Nasıl işlem yapar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Buz lazer epilasyon nedir? Nasıl işlem yapar için ilk yorumu yapabilirsin.