Büyü ve Sihir Bozmak İçin Dua

Büyü ve Sihir Bozmak İçin Dua 

Günlük hayatımızda, bazı mutlak olmayan şeyler vardır. Mesela dini farklı kullanan, büyü yapmaya çalışan, büyücüler ile ilgili şeylerle ilgilenen pek çok insan. Hayatımızda farklı noktalar, farklı detaylar ve farklı görüntüler yaratan bu insanlar, bizlere pek çok sebepten dolayı büyü yapabilir ya da yaptırabilirler. Bizler de bu büyünün etkisi ile hayatımızda çeşitli şeyleri başaramayız ya da olumsuzluk üzerine bir yaşam süreriz. Ya bizde bir patlama olur (ruhsal olarak) ya da karşı tarafta (büyü yaptıranda). Ama illa ki bir şekilde bir şeyler olacaktır. Bu yüzden olası bir şüphede, ya da bir büyü düşüncesinde dahi, bu duaları okuyarak, kendinizi temize çıkarabilirsiniz değerli din kardeşlerimiz. Yani hem mutlu olmak için, hem de büyünün alametlerinden kurtulmak için bu dualar sizlere büyük rahatlık ve huzur sağlayacaktır.

 

Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur. Sonra bu sudan 3 yudum içilir, arta kalan su yıkanma suyuna akıtılıp gusledilir. Biiznillahi Teala büyü bozulur.

3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

“Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime  inneke hamidün mecid.”

“Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

  • 7 kere  Fatiha Süresi.
  • 7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun
  • 7 kere Ayetel kürsi
  • 7 kere İhlas süresi
  • 7 kere Felak süresi
  • 7 kere Nas süresi

Değerli kardeşlerimize şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, her şeyin hayırlı olmasını diliyoruz inşAllah. Selam ve saygılarımızla, dualarımızla, görüşmek üzere.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. buyu-ve-sihir-bozma-duasi Büyü ve Sihir Bozmak İçin Dua için yorumda bulun

    Büyü ve Sihir Bozmak İçin Dua için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Büyü ve Sihir Bozmak İçin Dua için ilk yorumu yapabilirsin.