Büyü Bozma Duası

Büyü Bozma Duası (40 Yıllık Büyüleri Bile Bozuyor)

Merhaba arkadaşlar. Meraklı gençler ailesi olarak, siz değerli takipçilerimiz için dua paylaşımı yapmaya devam ediyoruz. Bugünkü duamızda, büyü ile ilgili bir duadır. Üzerinde büyü olduğuna inanan, bunu düşünen bütün din kardeşlerimizin tez vakitte bu illetten kurtulması için özel bir dua bulduk ve araştırdık sizler için. Bu dua, Allah’ın izniyle bütün kardeşlerimizi rahatlatacak ve kendine getirecek İnşallah.

 

Üzerinde büyü olduğunu bilen yada anlayan kimse bir sabah vaktinde kalkar bir akarsudan banyo yapacak  ve içecek kadar su alır.Sonra aşağıdaki dualar sırayla okuyup üflenir.Bu su ile banyo yapılır ve içilir.üç defa tekrarlanmasında fayda vardır.

 1. Üç kere fatiha suresi
 2. üç kere”Elif lam mim”
 3. Ayet-el-Kürsi
 4. Ta-Ha suresinin 67-69 ayetleri
 5. Üç defa İsra Suresinin 81.Ayeti
 6. Üç kere İnşirah suresi
 7. üç kere ihlas suresi
 8. üç kere Felak suresi
 9. Nas suresi

Şimdiden Allah duanızı kabul etsin değerli arkadaşlar. Büyü ve bu tarz olaylar ile fazla içli dışlı olmamak her zaman iyidir. Ama birisi tarafından sizin bilginiz olmadan size yapılan büyüden de bu şekilde kurtulabileceğiz inşallah değerli arkadaşlar. Şimdiden büyü bozma duası için Allah kabul etsin diyor, sizi bu değerli ve özel dua tertibi ile baş başa bırakıyoruz. Allah’a emanet olun ve diğer dua yazılarımızı da okumayı ve takip etmeyi ihmal etmeyin değerli arkadaşlar. Meraklı Gençler ailesi olarak hepinizi Allah’a Ismarlıyoruz. Hoşça kalın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. buyu-bozma-duasi Büyü Bozma Duası için yorumda bulun

  Büyü Bozma Duası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Büyü Bozma Duası için ilk yorumu yapabilirsin.