Bodrum Masalı Ateş Kimdir?

Bugünlerde genç kızların en çok ilgi duyduğu isimlerin başında Bodrum Masalı dizisinin Ateş’i geliyor. Genç kızlar, özellikle Twitter ve Facebook’ta Bodrum Masalı Ateş kimdir? şeklinde sorular sormakta. Bu yazımızda Bodrum Masalı dizisi Ateş kimdir? sorusunun cevabını bulabileceksiniz.

Bodrum Masalı dizisinin Ateş’i kızların beğendiği bir isim. Dizide otomobillere ve yüzmeye meraklı olan Ateş, adı gibi kolay parlayan bir genç. Bodrum Masalı Ateş’in gerçek adı ise Alperen Duymaz. 17 Şubat 1992’de Ankara’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Tatlı Küçük Yalancılar ve Acı Aşk dizilerinde rol alıp dikkatleri üzerine toplayan genç oyuncu, sahip olduğu şöhreti Bodrum Masalı dizisindeki oyunculuğuyla perçinliyor.

1.83m boyundaki Alperen Duymaz, yakışıklılığı kadar düzgün fiziğiyle de genç kızların dikkatinden kaçmıyor. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Duymaz, aynı zamanda son derece çekici bir imaja sahip. Henüz genç yaşta şöhreti yakalayan yakışıklı oyuncu, rol yeteneği olarak da önemli bir düzeye erişmiş durumda. Görünen o ki Alperen Duymaz ismini ileride çok daha önemli yapımların başrolünde duyacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. bodrum-masali-ates-kimdir Bodrum Masalı Ateş Kimdir? için yorumda bulun

    Bodrum Masalı Ateş Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bodrum Masalı Ateş Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.