Bilginin Doruğa Çıktığı Yer

Bilgi Baba

Sadece bir iyi vardır, bilgi; ve sadece bir kötü vardır, cehalet!” sloganıyla birbirinden ilginç makaleler ile yayın yapan bilgibaba.org, cehaletle var gücüyle savaşıyor!

İnternetteki binlerce bilgi veren internet sitesine oranla, doğru bilgi, kaliteli yazım ve merak uyandıran içerikleriyle Bilgi Baba takipçileri öğrendikçe öğreniyor. “Sadece bir iyi vardır, bilgi!” diyen bilgi baba geleceği inşa etmek için, bilgiye ihtiyacımız olduğunun çok net bir şekilde farkında.

Sadece bilgi paylaşmak amacıyla her gün saatlerini harcayan www.bilgibaba.org editörleri, özgün, kaliteli ve en önemlisi doğru bilgiyi takipçilerine sunuyor.

Astral seyahat hakkında bir çok yalan yanlış bilginin internette yer almasına karşın, bilgibaba.org internet sitesine girenler, astral seyahat’in nefes alma tekniklerini, gevşeme tekniğini, rüya günlüğü tekniğini, imgeleme ve koruma tekniğini, astral seyahatin mümkün olup olmadığını, tehlikeli olup olmadığını tüm detayları ile okuyarak inceleyebilirler.

Aynı şekilde hayvanlar alemi kategorisinin içerisine göz atacak olurlarsa, evde papağan yetiştirilmesi konusuyla  bireylerin papağanın gelişimi konusunda fazlasıyla bilgi sahibi olacakları gibi, beslenmesi, papağanın bulunacağı odadaki yerinin nasıl olacağı gibi konularda detaylı bir tecrübe edinmiş gibi donanımlı olacaklardır.

“Sadece bir kötü vardır, cehalet!” diyen Bilgi Baba, sağlık, ekonomi, yeme-içme, teknoloji, spor, otomobil, moda, tarih, kadın gibi kategorilerde birbirinden ilgi çekici makalelere yer verirken, aynı zamanda videolar kategorisinde yine bilgi temelli videoları takipçilerine sunmaktadır. Bilgi sitesi bilgi paylaşımı noktasında en çok ilgi çeken kategorilerinden bir tanesi ise, “Kimdir?” sorusuna tarihe sanatıyla, bilimiyle, müziğiyle katkı sağlamış ünlü insanların hayat hikayeleri, tecrübeleri ve biyografileriyle doldurulmuş makaleleridir.

Her boş vaktinizde sizde bilgibaba.org’a tıklayarak birbirinden ilgi çekici makaleler okuyarak tecrübelerinizi artırıp, bilgi haznenizi genişletebilirsiniz.

Cehalete karşı verilen bu savaşta, siz de kendi siperinizde savaşabilir, bilgi’ye kavuştukça iyi kelimesinin tanımını çok daha yakından anlayabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bilgi-baba Bilginin Doruğa Çıktığı Yer için yorumda bulun

    Bilginin Doruğa Çıktığı Yer için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bilginin Doruğa Çıktığı Yer için ilk yorumu yapabilirsin.