Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Yeniden Aynı Dizide

2006 yılında ekranlarda fırtına gibi esen ‘’Binbir Gece’’ dizisinde birlikte rol alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, dizideki aşklarını gerçek hayatlarına taşımış ve dünya evine girmişlerdi. O günlerden bugüne kadar mutlu bir evlilikle hayatlarını devam ettiren ünlü çift, aradan geçen 10 yılın ardından yeniden aynı dizide buluşuyor.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, ‘’Vatanım Sensin’’ adlı dizide başrolleri paylaşarak hayranlarını mutlu etmeye hazırlanıyor. Halit Ergenç, dizide kahraman bir yüzbaşı olan Cevdet Yüzbaşı’nı canlandırırken hayat arkadaşı Korel ise dizide Cevdet Yüzbaşı’nın deliler gibi aşık olacağı Azize karakterine hayat verecek. Kanal D’ de ekranlara gelmesi beklenen Vatanım Sensin dizisinin ne zaman başlayacağı şimdiden merak konusu.

Vatanım Sensin dizisinde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftiyle beraber rol alacak diğer isimler ise Şebnem Hassanisoughi, Onur Aylak ve Mesut Akusta olacak. Özellikle ‘’Karagül’’ adlı dizide Kendal karakterini canlandıran Mesut Akusta’nın diziye büyük değer katacağı aşikâr. Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönetmenlik koltuğunda oturacağı Vatanım Sensin dizisinin yapımcısı ise 03 Medya olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. berguzar-korel-ve-halit-ergenc-yeniden-ayni-dizide Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Yeniden Aynı Dizide için yorumda bulun

    Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Yeniden Aynı Dizide için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Yeniden Aynı Dizide için ilk yorumu yapabilirsin.