Bensu Soral Kimdir?

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’ nin yer aldığı İçerde dizisinin başrol kadın oyuncularından biri olan Bensu Soral, güzelliğiyle kısa sürede izleyiciyi kendisine hayran bıraktı. Birçok izleyici tarafından önce dizilerinden tanınan Soral’ı tanımayan ve İçerde dizisiyle keşfeden çok sayıda izleyici de mevcut. Peki, Bensu Soral kimdir? Bensu Soral’ın sevgilisi kim, kaç yaşında ve nereli? Tüm bu soruların yanıtını yazımızın ilerleyen kısımlarında bulabilirsiniz.

2 Şubat 1991’de Bursa’da dünyaya gelen Bensu Soral, ünlü oyuncu Hande Soral’ın kardeşi. 2012’de yayınlanan Yol Ayrımı dizisinde Ayşe karakterini canlandıran Soral, daha sonra Vicdan ve Boynu Bükükler isimli yapımlarda rol aldı. Asıl şöhreti Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle yakalayan Bensu Soral, İçerde dizisiyle beraber ününe ün katma fırsatı buldu. İçerde dizisinde Melek karakterini canlandıran güzel oyuncu, daha ilk bölümlerden itibaren dikkat çekmeyi başardı.

Bensu Soral’ın boyu 1.63m, kilosu ise 55. Yeşil gözlü güzel oyuncu Kova burcu. Bensu Soral’ın sevgilisi ise ünlü iş adamı Hakan Baş. 2012’den beri kameraların karşısında yer alan Bensu Soral, gösterdiği performansla ileriki dönemlerde daha önemli rollerle karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. bensu-soral-kimdir Bensu Soral Kimdir? için yorumda bulun

    Bensu Soral Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bensu Soral Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.