Bayan Şort Modelleri

Yaz aylarının olmazsa olmaz giyim ürünleri arasında yer alan şortlar, cinsiyet gözetmeksizin, o sıcak ve boğucu havalarda herkes tarafından tercih edilmekte, kullanıcısına sağladığı rahatlık nedeni ile de gardıropların baş tacı olmaktadır. Muammada kalmış hava şartlarında şort giyen birini görüyorsanız işte bu yazın işaretçisi anlamına gelmekte ve her kullanıcısı kendinden sonraki şort kullanıcısını cesaretlendirmektedir. Hafif kumaşların yanı sıra farklı renk ve modeller ile yaz sezonunda yerini alan bayan şortları, yazın sokak modasında oldukça rahat bir görünüm oluşturmakta geceleri de doğru ayakkabı ve bluzla kombinlendiği takdirde oldukça şık ve çekici bir görüntü sağlamaktadır.

Evde, tatilde, her yerde sıklıkla kullanılan şortlar, basic t-shirtler, şık bluzlar ve de uzun kolyeler ile harika bir biçimde kombinlenebilir, portföy çanta ve stiletto ayakkabı modelleri ile de rahatlıkla kullanılabilirler. Görünüme şıklık kazandırmada çok yönlü bir ürün olan şort; penye, kot, kamuflaj gibi modeller ile her sezon piyasaya sürülürken, fermuarlı, düğmeli, beli lastikli, büzgülü, yüksek bel, midi, mini gibi detaylar ile de geniş bir ürün modülüne sahiptir. Her yaşa ve her stile uygun modelleri yer alan yazlık tekstil ürünlerinin başında gelen şortlar, farklı kumaş seçenekleri ve aksesuarlı modelleri ile de göz doldurmakta, birkaç sezondur güpürlü ve dantelli modelleri ile de dikkat çekmektedir. Botlarla, spor ayakkabılarla, topuklu ayakkabı ve babetlerle kolaylıkla kullanılabilen şortlar, yalnızca yaz mevsiminin değil kış mevsiminin de tercih edilen giyim ürünlerinden biri haline gelmiş olup opak çoraplarla harika bir uyum sağlamaktadır.

Bayan şort modellerinde her sezon görmeye alışkın olduğumuz kot, keten, kumaş ve penye şortlarda kumaş yapısından dolayı kullanım alanında farklılıklar görülebilmektedir. Örneğin; penye bir şort ev ortamında ve yaz tatillerinde sıklıkla kullanılabilirken, kot şortun penyeye göre kullanım alanı daha geniş olup, akla gelebilecek her ortama kolaylıkla uyum sağlayabilmekte, doğru parçalarla kombinlendiğinde de çekici bir görünüm oluşturabilmektedir. Yine kumaş ve keten şortlar da kullanım alanı yönünden geniş bir yelpazeye sahiptir. Önemli olan tüm bu şort tiplerini zevkler doğrultusunda kullanılacak alana göre daha şık bir hale getirebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. bayan-sort-modelleri Bayan Şort Modelleri için yorumda bulun

    Bayan Şort Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bayan Şort Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.