Bayan Penye Modelleri

Yaz kış demeden her mevsim sıklıkla kullanılan penyeler, her mevsim kullanılabilmenin yanı sıra her tip giyim ile de uyum sağlayabilmekte, hayat kurtaran giyim ürünlerinden biri olarak nitelenebilmektedirler. Penyelerin bayanlar için önemli bir misyonu olup, çok amaçlı bir tekstil ürünü olarak bayanların yaşamlarında yer etmişlerdir. Genellikle basic olarak nitelenen penyeler, gece şıklığı, spor giyim, klasik giyim ve de günlük giyimde sıklıkla kullanılırken modacıların bu ürünlere kazandırdığı farklı formlar ile de alışılagelmiş çizgilerinin dışına çıkarılabilmişlerdir. Penyeler, rahat oluşları ve geniş renk skalası ile bayanların kombinlerini oluşturmada daima tercih sebebi olmuş, her tarza hitap eden modeller ile de piyasada yerini almıştır. Penyelerde sıklıkla farklı normlarda yaka modelleri dikkatleri çekerken, şimdilerde ise modacıların küçük ve mucizevi dokunuşları ile penyelere yeni formlar kazandırılmış, bu ürünler aksesuarlar ve motifler ile sıradan görünümlerinin dışına çıkarılmıştır.

Her bayanın gardırobunda mutlaka yer alan ve de yer alması gereken penye, spor giyimde farklı renk seçenekleri ile tüketiciye mağaza raflarında sergilenirken, artık daha şık ve zarif modelleri ile de çoğu bayanın beğenisini kazanmıştır. Gerek yaka kısmında gerekse omuz kısmında sabitlenen pul işlemeler, son dönemlerin en trend aksesuarı haline gelen çanta, takı ve de ayakkabılarda da sıklıkla kullanılmakta olan zımba ve çiviler, bununla birlikte arma ve püsküller ile penyelere farklı ve şık bir görünüm verilmiştir.

Bayan penye modelleri; uzun ve kısa kollu bebe yaka, kayık yaka, hakim yaka, balıkçı yaka, kare ve yuvarlak yaka olarak karşımıza çıkarken, tunik şeklinde kendinden aksesuarlı, püsküllü ve degaje yaka, büzgülü ve lastikli, baskılı, tül detaylı, gömlek yakaya sahip modeller ile yaratıcı tasarımlarla desteklenmiş olup, kumaş yapılarındaki farklılık ile de dikkatleri çekmektedir. Her bayanın kendi zevkine dair bir parça bulacağı penye modelleri, bu sezon diz altı ve de diz hizasında elbiseler şeklinde de trend olmuş durumdalar. Genellikle sade modellerin yer aldığı bu penye elbiseler uzun kolyeler ve de deri ceket ve bot ile kombinlenerek kişiye marjinal bir görünüm kazandırmaktadır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bayan-penye-modelleri Bayan Penye Modelleri için yorumda bulun

    Bayan Penye Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bayan Penye Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.