Barış Alpaykut Kimdir?

Son yılların en beğenilen erkek oyuncularından biri olan Barış Alpaykut, özellikle genç kızların hayran olduğu bir isim. Peki, Barış Alpaykut kimdir, Barış Alpaykut Kaç yaşında ve nereli? Bu soruların yanıtını haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

20 Temmuz 1987’de İstanbul’da dünyaya gelen Alpaykut, İstanbul Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Aldığı oyunculuk dersleri sonrasında dizi sektörüne geçiş yapan Barış Alpaykut, izleyicilerin dikkatini Sakarya Fırat adlı dizide çekmeyi başarmıştır. Yakışıklılığıyla özellikle genç kızları büyülemeyi başaran Barış Alpaykut, daha sonra Kurt Seyit ve Şura, Medcezir gibi dizilerde rol almıştır. Şimdilerde ise Kara Sevda dizisinde Ozan karakterine hayat vermektedir.

1.77 boyundaki Barış Alpaykut, özellikle Medcezir dizisinde büyük ün kazanmayı başarmıştır. Dizide Uzay karakterini canlandıran Alpaykut, burada gösterdiği performans sonrasında tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve önemli dizi ve film teklifleri almaya başlamıştır. Kendisine gelen teklifler arasından Kara Sevda dizisindeki Ozan rolünü kabul eden Barış Alpaykut, dizide gösterdiği performansla oyunculuktaki başarısını bir kez daha gözler önüne sermiştir. Dizinin en dikkat çeken oyuncularından biri olan Barış Alpaykut, yakın zamanda bir sinema filminde boy göstereceğinin sinyallerini veriyor. Barış Alpaykut’un sevgilisi ise şimdilik yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. baris-alpaykut-kimdir Barış Alpaykut Kimdir? için yorumda bulun

    Barış Alpaykut Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Barış Alpaykut Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.