Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları

Fox Tv’ nin çiçeği burnunda dizisi Bana Sevmeyi Anlat, yayınlanan birkaç bölümüyle oldukça beğeni topladı. Dizide birbirinden ünlü oyuncuların yer alması, bu başarıda önemli bir paya sahip. Peki, Bana Sevmeyi Anlat dizisinde hangi oyuncular var? Cevabı haberimizin devamında.

Bana Sevmeyi Anlat oyuncuları arasında en dikkat çeken isimlerin başında Kadir Doğulu geliyor. Yakışıklı oyuncu, Bana Sevmeyi Anlat dizisinde restoran işletmecisi olan Alper Eren’i canlandırıyor. Dizide Kadir Doğulu’nun partneri ise güzel oyuncu Seda Bakan. Seda Bakan, dizide Leyla Aydın isimli bahtsız bir kadını canlandırmakta. Leyla’nın babası Salih Aydın’ı da Kadir Çermik canlandıracak.

Dizinin kötü karakteri Haşmet Tuğcu’ yu ise ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Dizide dikkat çeken karakterlerden biri olan Canan Güngör rolüne Dolunay Soysert hayat verecek. Canan Güngör, Salih’in eski karısı, yani Leyla’nın annesidir. Leyla’nın üvey annesi Ayla Aydın’ı ise Mahperi Mertoğlu canlandırıyor. Başrol karakteri olan Alper’in eşi olan Berna Eren, yine güzelliğiyle dikkat çeken Aslı Orcan tarafından canlandırılacak. Yer aldığı tüm rollerin hakkını fazlasıyla veren Cemil Büyükdöğerli ise Alper’in arkadaşı Onur karakterine hayat verecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. bana-sevmeyi-anlat-oyunculari Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları için yorumda bulun

    Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları için ilk yorumu yapabilirsin.