• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Babam ve Ailesi Kadir Kimdir?

Babam ve Ailesi Kadir Kimdir?

Yayınlandığı ilk bölümle milyonları ekran başına toplayan Babam ve Ailesi, bu yılın en önemli yapımlarından biri olacağını şimdiden kanıtladı. Alışılagelmişin dışında bir hikâyeye sahip olan Babam ve Ailesi dizisi, oyuncu kadrosuyla da büyük ses getiriyor. İlk bölümde en dikkat çeken karakterlerden birisi şüphesiz ki Kadir Kayalar’ dı. Birçok kişi, ilk bölüm sonrasında Babam ve Ailesi Kadir kimdir? Gerçek adı nedir ve nerelidir gibi soruların yanıtlarını aramaya başladı. Sizin için Babam ve Ailesi Kadir kimdir? diye araştırdık, işte yanıtı.

Babam ve Ailesi dizisinde Kadir Kayalar karakterini Caner Şahin canlandırıyor. 1992 doğumlu olan Şahin, İstanbulludur. 1.84 boyundaki Kayalar, daha önce ekranlarda kayda değer bir rol almış olmasa da Babam ve Ailesi dizisiyle kısa sürede şöhreti yakalayacak gibi görünüyor. Özellikle yıllardır hasret kaldığı babası Kemal ve eşi Suzan’la yaptığı duygusal konuşma, izleyenleri adeta büyüledi.

Baba sevgisinden mahrum kalan Kadir, tüm umudunu annesi Nilgün’e bağlamış durumda. Babasının diğer oğlu Mert’i oldukça kıskanan ve onun kendisine ait olan hayatı çaldığına inanan Kadir, Mert’in kaderinin kendi eline düşmesiyle Kemal ve Nilgün’den zor bir karar vermelerini ister. Mert’e yalnızca babasının annesine dönmesi halinde yardım edeceğini söyleyen Kadir, ortamda bir anda şok etkisi yaratır. Bu heyecan dolu diziyi her Pazartesi saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayat Sevince Güzel Savaş Kimdir? başlıklı makalemizde Hayat Sevince Güzel Savaş boyu, Hayat Sevince Güzel Savaş gerçek adı ve Hayat Sevince Güzel Savaş kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ