Babam ve Ailesi Hasret Kimdir?

Kanal D’nin yeni sezon bombası olan Babam ve Ailesi dizisi, farklı karakterleriyle fenomen olma yolunda hızla ilerliyor. Dizide özellikle tatlı hareketleri ve temiz kalbiyle dikkat çeken Hasret, Babam ve Ailesi’nin en merak edilen karakterlerinden biri. Bu yazımızda Babam ve Ailesi Hasret kimdir? Babam ve Ailesi Hasret’in gerçek adı nedir? gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Babam ve Ailesi dizisi Hasret kimdir? sorusunun cevabı Sera Kutlubey isminde saklı. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Sera Kutlubey, ilk olarak Kehribar adlı diziyle kameraların karşısına geçmiştir. Kehribar dizisinin başrol kadın karakteri olan Leyla’nın gençliğini canlandıran ve performansıyla dikkat çeken Kutlubey, şimdi de Babam ve Ailesi dizisinde boy gösteriyor.

Sera Kutlubey’ den biraz söz ettikten sonra Babam ve Ailesi dizisi Hasret kimdir? sorusunun yanıtını verelim. Hasret, Kadir’in ikiz kardeşi; Kemal ve Nilgün’ün kızlarıdır. İkiz kardeşi gibi duygusal olan Hasret, yaşanan tüm olaylarda orta yolu bulmaya çalışan ve insanlara karşı sağduyulu davranan bir kızdır. Kardeşi Çiçek’le zaman zaman kavga etse de tüm aile bireyleri gibi onu da çok sevmektedir. Baba sevgisini tam yaşamadığı için içinde ukde kaldığı yüzüne yansıyan Hasret, annesi Nilgün gibi son derece güçlü ve kararlı bir yapıya sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. babam-ve-ailesi-hasret-kimdir Babam ve Ailesi Hasret Kimdir? için yorumda bulun

    Babam ve Ailesi Hasret Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Babam ve Ailesi Hasret Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.