Babam ve Ailesi Çiçek Kimdir?

Kanal D’nin bu sezon çok şey beklenen dizilerinden biri olan Babam ve Ailesi, daha ilk bölümlerinden itibaren izleyiciyi ekran başına toplamayı başardı. Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri olan Çiçek, ilk bölümlere damga vuran isimlerden biri. İzleyiciler de doğal olarak Babam ve Ailesi Çiçek kimdir, Babam ve Ailesi Dizisi Çiçek’in gerçek adı nedir? diye merak etmekte. Bu yazımızda Babam ve Ailesi Çiçek kimdir, gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır sorularının yanıtını bulabilirsiniz.

Babam ve Ailesi dizisinde Çiçek karakterine 2000 doğumlu genç oyuncu Doğa Zeynep Doğuşlu hayat veriyor. Büyük sükse yaratan Mustang filminde ilk deneyimini yaşayan Doğuşlu, gösterdiği üstün performans sayesinde kendini kanıtladı. Bu performansıyla Babam ve Ailesi dizisinin en önemli karakterlerinden biri olan Çiçek rolünü kapan genç oyuncu, 1.65 boyunda ve 60 kilo.

Babam ve Ailesi dizisinin en küçük üyelerinden Çiçek, Kemal ve Suzan İpekçi çiftinin kızı. Oldukça duygusal bir yapıya sahip olan Çiçek, çevresindekilerin kendisine fazla kiloları nedeniyle sıkça takılmasından mustarip. Babasıyla ilgili gerçeği duyan Çiçek’in hayatı bir anda çöküşe geçiyor. Bu olay karşısında kısa süreli bir travma yaşayan Çiçek, abisine gerçeği açıklamaktan kendini alıkoyamıyor. Çiçek’in abisine babasıyla ilgili gerçekleri anlatmasının ardından hikâyenin seyri bir anda değişiveriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. babam-ve-ailesi-cicek-kimdir Babam ve Ailesi Çiçek Kimdir? için yorumda bulun

    Babam ve Ailesi Çiçek Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Babam ve Ailesi Çiçek Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.