Baba Candır Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

TRT 1’ in en sevilen dizilerinden biri olan Baba Candır’ ın yeni sezon heyecanı sürüyor. Ne var ki, Baba Candır yeni sezonu için yaşanan bekleyiş sona eriyor. Peki, Baba Candır yeni sezon ne zaman başlayacak? Dizinin yeni sezonunda hangi oyuncular olacak? İzleyicinin büyük merakla cevap aradığı bu soruların yanıtı için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Baba Candır yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusu bu Pazar cevap buluyor. Sevilen dizinin yeni sezonu, 16 Ekim 2016 Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’ de yayınlanacak. Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Settar Tanrıöğen ve Tolga Pancaroğlu’ nun rol aldığı dizinin yeni sezonunda izleyiciyi heyecanlı bölümler bekliyor. Yeni sezon çekimlerinin büyük bir kısmının tamamlandığı dizide oyuncuların çekimlerde bir hayli neşeli olduğu görüldü. Senaryosuyla beğeni toplayan dizi, yeni sezonda da oldukça eğlenceli sahneleriyle fazlasıyla güldüreceğe benziyor.

Baba Candır dizisi, yeni sezonda da her Pazar saat 20.00’ de TRT 1 ekranlarında olacak. Bu eğlenceli mi eğlenceli diziyi sakın kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. baba-candir-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak Baba Candır Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için yorumda bulun

    Baba Candır Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Baba Candır Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.