Aynı Telefonda İki Instagram Hesabı Nasıl Açılır ?

Aynı Telefonda İki Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

2016 yılında gelen güncelleme ile Instagram da telefondan aynı anda 2 hesap açabiliyorsunuz. Instagram’ı birden fazla neden için kullanan kişiler var. İş, arkadaş, iletişim bu örneği daha da çoğaltabiliriz. Bu nedenlerden yüzünden Instagram da birden fazla hesap sahibi olabiliriz. Önemli olan ise telefonumuzda birden fazla hesap açabilmek. Yani kişisel hesabımıza ek olarak kullandığımız diğer hesabı da açmalıyız.

Bir Instagram hesabından çıkıp diğerine girmek gerçekten zaman kaybı, hele ki günümüz teknolojisinde bunu yapmaya üşenen insan sayısı bir hayli fazla o yüzden bu makalemizde tek telefon ile 2 Instagram hesabı açmayı anlatacağım. İki adet hesabı açsanız bile Instagram size fotoğraf paylaşma, kontrol sağlama gibi kontrolleri vermiyor. İşte asıl mesele de bu Instagram sadece telefonlarda çalışan bir uygulama olduğu için çoklu hesap yönetmek için bazı uygulamalardan yardım alacağız.

Instagram’da Birden Fazla Hesap Açmak

Birden fazla hesabınız varsa yapacak bir şey yok bazı uygulamalar kullanarak giriş yapmak zorundasınız. Fotogramme, Phonegram (diğer adıyla Padgram), InstaFollow (Instrack) ve Instwogram gibi bazı uygulamalar size bu konuda yardımcı olacaktır.

Bu programların bazıları sadece paylaşılan fotoğrafları beğenmeye yarıyor. Bazıları ise istediğiniz kişileri takip etmenize yarıyor. Fotogramme isimli uygulama iPhone ve iPad gibi IOS tabanlı cihazlarda çalışan ve farklı hesaplara giriş yapmanıza, yeni fotoğrafları keşfetmenize, yeni kullanıcıları takibe almanıza yarıyor. Phonegram (Padgram) hem IOS hem de android yazılımı olan cihazlarda çalışıyor ve oda Fotogramme isimli uygulama gibi fotoğrafları görebiliyor.

Bu alandaki en iyi programlardan bir tanesi kesinlikle InstaFollow (android cihazlar için) Instrack (IOS tabanlı cihazlar için), hem birden fazla hesaba giriş yapmanıza hem de sizi kimler takip ediyor, ayrıca daha pek çok özelliği ile sizlere seçenekler sunuyor. Instwogram uygulaması için Instagram’ın kopyası desek hiç de yalan olmaz. Ancak Instwogram farklı bir uygulama gibi çalışıyor. Ancak önemli bir bilgiyi paylaşalım. Instwogram uygulaması yüklemeden önce Sideloading isimli uygulamayı yüklemeniz gerekiyor.

Instwogram ile tıpkı Instagram’daymış gibi hareket edebilir ve istediğiniz her şeyi özgürce yapabilirsiniz. Bu uygulama da herhangi bir kısıtlama yok. Fotoğraf beğenme ya da takip etme gibi sınırlı özellikler asla yok. Sanki gerçekten Instagram’da geziyormuş hissi alacaksınız. Sanki telefonunuzda 1 değil 2 adet Instagram uygulaması var da farklı farklı giriş yapmışsınız hissi verecektir. iPhone, iPad ve Android kullanıcıları uygulama mağazalarından yukarıda ki uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirebilirler.

Multigram ve Gramatica gibi benzer uygulamalar olduğunu da belirtelim. Ancak Multigram ve Gramatica uygulamaları ücretlidir. Bu uygulamaları indirerek tek telefondan 2 adet Instagram hesabına giriş yapabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aynı Telefonda İki Instagram Hesabı Nasıl Açılır ? için yorumda bulun

    Aynı Telefonda İki Instagram Hesabı Nasıl Açılır ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aynı Telefonda İki Instagram Hesabı Nasıl Açılır ? için ilk yorumu yapabilirsin.