Assassin’s Creed Black Flag’ın Karakterleri Neler ?

Ubisoft’un efsane oyunu AC IV’ün 1 Kasım’da PS3, Wii U ve Xbox One için piyasaya çıkması planlanıyor. Henüz tam ayrıntıları belli olmayan oyun için bir karakter videosu yayınlanmış durumda. Oyunda oynayacağımız ana karakter Edward Kenway’i canlandıran aktörün tanıtımını yaptığı bu videoda oyunun tüm ana ve yan karakterlerini tanıma imkanımız oluyor. Edward’a bir nevi hocalık yapan Blackbeard’dan Nassau’a kadar renkli ve  gerçek karakterlerle kurgusal karakterleri birleştirebileceğiz. Videoya geçmeden önce oyunun PC’ye sene sonunda, yeni konsollara ise çıktığı günlerde geleceğini söyleyelim.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. r4 upgrade dedi ki:

    Really proficiently written details. It will be worthwhile to anybody who usess it, including myself. Maintain the very good operate a?? for optimistic i will check out extra posts.

  2. ugg france officiel dedi ki:

    I am extremely appreciated for this weblog. Its an insightful matter. It assist me really a lot to solve some difficulties. Its opportunity are so great and operating design so fast. I feel it may be assist all of you. Thanks a good deal for taking pleasure in this beauty blog with me. I am appreciating it extremely considerably! Hunting forward to an additional fantastic weblog. Good luck to the writer! all the ideal!