Asla Vazgeçmem Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Gold Film yapımı olan Show Tv’ nin en beğenilen dizisi Asla Vazgeçmem, bu sezonda ekranların en çok izlenen yapımlarından biri olmaya aday. Dizinin hayranları, son günlerde Asla Vazgeçmem yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusu üzerine fazlaca yoğunlaşmış durumda. Asla Vazgeçmem yeni sezon ne zaman başlıyor? sorusunun yanıtını haberimizin devamında detaylarıyla birlikte bulabilirsiniz.

Asla Vazgeçmem dizisi yeni sezonda da Show Tv ekranlarında olacak. Yeni sezonun ilk bölümü, 22 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlanacak. Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe ve Şafak Pekdemir’ in başrollerini paylaştığı dizinin yeni sezonu oldukça merak ediliyor.

Asla Vazgeçmem yeni sezon fragmanı, dizinin yeni sezonuyla ilgili önemli tüyolar veriyor. Mert’in ölümüne sebep olma suçundan hapse giren Nur, bir yandan hapiste olmanın üzüntüsünü yaşarken bir yandan Mert’in ölümüne sebebiyet verdiğini düşünerek büyük bir çöküş yaşıyor. Bu arada İclal ve Yiğit arasında da sular durulmuyor. Asla Vazgeçmem final bölümüne yaklaştıkça heyecan tavan yapacağa benziyor. Bakalım Nur içerden çıkıp Yiğit’e yeniden kavuşabilecek mi? Yiğit’in Nur’u görünce nasıl bir tepki vereceği de büyük merak konusu. İşte karşınızda büyük heyecana sahne olan Asla Vazgeçmem yeni sezon fragmanı;

https://www.youtube.com/watch?v=s-Vc8SiuSQU


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. asla-vazgecmem-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak Asla Vazgeçmem Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için yorumda bulun

    Asla Vazgeçmem Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Asla Vazgeçmem Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.