Aşk Yeniden Fatih Kimdir?

Fox Tv’ de yayınlanan Aşk Yeniden dizisi, konusu ve eğlenceli senaryosuyla izleyicilerin takdirini kazanıyor. Dizide birbirinden eğlenceli karakterlerin bulunması, bu başarıda önemli bir paya sahip. Sosyal medyada da çok konuşulan Aşk Yeniden dizisi karakterleri, kendi hayran kitlelerini oluşturmaya devam ediyor. Dizide en merak edilen karakterlerin başında Fatih geliyor. Peki, Aşk Yeniden Fatih kimdir ve gerçek adı nedir?

Aşk Yeniden dizisinde Fatih Şekercizade karakterini ünlü oyuncu Buğra Gülsoy canlandırıyor. 1.75m boyundaki yakışıklı oyuncu, 22 Şubat 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Fatmagül’ün Suçu Ne? Ve Kuzey Güney dizileriyle adını duyuran Gülsoy, şimdi de Aşk Yeniden dizisiyle ekranlarda.

Biraz da Aşk Yeniden Fatih kimdir? sorusu üzerinde duralım. Fatih, oldukça sıra dışı bir karaktere sahiptir. Zeynep’i gördükten ve tanıdıktan sonra kendini keşfetmeye başlar. Eğlenceli, zeki ve çalışkan bir adamdır. Zeynep’e olan aşkı, onu daha da güçlendirmiş ve farklı kılmıştır. Zeynep, aşka olan inancını yitirmiş bir kadın olduğundan ilk başlarda Fatih’le sık sık kavga eder, fakat ‘’En büyük aşklar, nefretle başlar.’’ sözü bir kez daha nüksetmiş ve bu ikili birbirine deliler gibi aşık olmuştur.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aşk Yeniden Fatih Kimdir Aşk Yeniden Fatih Kimdir? için yorumda bulun

    Aşk Yeniden Fatih Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aşk Yeniden Fatih Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.