Aşk ve Mavi Dizisi Mavi Kimdir?

Yakında Atv’ de başlayacak olan Aşk ve Mavi dizisi, daha başlamadan büyük ilgi görmeye başladı. Dizideki başrol karakterlerden biri olan Mavi, oldukça dikkat çeken isimlerden biri. Bu yazımızda Aşk ve Mavi dizisi Mavi kimdir, gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır? gibi sorular hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Aşk ve Mavi dizisi Mavi kimdir? diye merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Aşk ve Mavi dizisinde Mavi karakterine güzel oyuncu Burcu Kıratlı hayat verecek. 23 Temmuz 1989’da İstanbul’da doğan Kıratlı, 1.65 boyunda ve 49 kilo. Burcu Kıratlı’nın sevgilisi ise kendisi gibi oyuncu olan Alperen Duymaz. Son dönemlerde birlikte görüntülenen ikilinin güzel bir ilişkisinin olduğu söyleniyor. Daha önce Elde Var Hayat ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde boy gösteren Burcu Kıratlı, aynı zamanda başarılı bir sinema kariyerine sahip. Su ve Ateş filminde Helin karakterine hayat veren Kıratlı, daha sonra Peri Masalı filminde başrol olarak yer almıştır. Burada gösterdiği performansla adını daha da duyuran güzel oyuncu, şimdi de Aşk ve Mavi dizisinin başrolünde karşımıza çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ask-ve-mavi-dizisi-mavi-kimdir Aşk ve Mavi Dizisi Mavi Kimdir? için yorumda bulun

    Aşk ve Mavi Dizisi Mavi Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aşk ve Mavi Dizisi Mavi Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.