Aşk ve Mavi Dizisi Aras Kimdir?

Bu sezon Atv ekranlarında başlayacak olan Aşk ve Mavi dizisi, sürpriz oyuncu kadrosu ve özgün senaryosuyla çok konuşulacağa benziyor. Aşk ve Mavi dizisinde en dikkat çeken karakterlerin başında Aras gelmekte. Daha dizi başlamadan Aşk ve Mavi dizisi Aras kimdir? diye merak eden izleyiciler için bu sorunun cevabını en ince ayrıntısına kadar anlatacağız. Aşk ve Mavi Aras kimdir? sorusunun yanıtı yazımızın devamında.

Aşk ve Mavi Aras kimdir? sorusunun cevabı Emrah İpek. Ünlü bestekar, şarkıcı ve oyuncu Emrah, uzun bir aradan sonra dizi dünyasına geri döndü. Peki, Emrah Aşk ve Mavi dizisinde nasıl bir karakteri canlandıracak? Zengin bir ailenin oğlu olan Aras, abisinin işlediği bir cinayeti üstlenerek uzun yıllar hapiste kalmıştır. Abisinin evli ve çocuklu olması, Aras’ı bu suçu üstlenmeye itmiştir.

Aras, hapisteyken kendisine mektup atan Mavi adlı bir kızla tanışır ve hapishaneden çıkar çıkmaz onunla evlenmeye karar verir. Aras’ın evlilik hayali kurduğu Mavi, abisinin öldürdüğü Ahmet’in kız kardeşidir. Aras’ı abisinin katili sandığı için ondan intikam almak isteyen Mavi, Aras’a bilerek mektup göndermiştir. Aras, Mavi tarafından evlendikleri gün bıçaklanır. Kendisini bıçakladığı için Mavi’den şikayetçi olmayan Aras’ın tek bir şartı vardır, Mavi’nin kendiyle yaşaması. Aras ve Mavi’nin sürükleyici aşk hikayesi, yakında Atv ekranlarında olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ask-ve-mavi-dizisi-aras-kimdir Aşk ve Mavi Dizisi Aras Kimdir? için yorumda bulun

    Aşk ve Mavi Dizisi Aras Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aşk ve Mavi Dizisi Aras Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.