Armağan Uzun Ben Bilmem Eşim Bilir’de

Bir zamanlar Popstar yarışmasında karşımıza çıkan ve daha sonra Bülent Ersoy ile yaptığı evlilik dolayısıyla gündemden hiç düşmeyen Armağan Uzun, Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışmaya katılıyor. Eşi Duygu Çalışkan ile beraber Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında boy gösterecek olan Armağan Uzun, kısa bir süre sonra yeniden gündeme gelmeyi başardı.

Armağan Uzun; ‘’Ben Bilmem Eşim Bilir’i evde sürekli izleyip büyük keyif alıyorduk. Eşimle beraber bu yarışmaya katılıp güzel bir anıya sahip olabileceğimizi düşündük. Televizyon karşısında yarışmayı izlemek gerçekten çok keyifliydi; bu nedenle yarışmada olmaktan da büyük keyif alacağımızı düşünüyoruz.’’ dedi.

Peki, Armağan Uzun kimdir? 1981’de İzmir’de dünyaya gelen Uzun, Popstar Alaturka adlı yarışmada büyük ses getirdi. Efendiliği ve hoş sesiyle milyonların beğenisini kazanan Armağan, final etabında Hasret’e elenerek 2.likle yetinmek zorunda kaldı; fakat Uzun’un kariyeri burada sona ermedi. Yarışmadan sonra Bülent Ersoy’la evlenen ve bir anda basının gündemine oturan Uzun ve Ersoy’un evlilikleri beklenenden kısa sürdü. Daha sonra bu evlilikten duyduğu pişmanlığı sık sık dile getiren Armağan Uzun, ekranlardan da kopma noktasına geldi. Uzun süredir gündemden uzak kalan başarılı şarkıcı, artık Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de eşiyle birlikte yarışacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Armağan Uzun Ben Bilmem Eşim Bilir'de Armağan Uzun Ben Bilmem Eşim Bilir’de için yorumda bulun

    Armağan Uzun Ben Bilmem Eşim Bilir’de için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Armağan Uzun Ben Bilmem Eşim Bilir’de için ilk yorumu yapabilirsin.