Arka Sokaklar Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Ekranların en eski ve en başarılı dizilerinden biri olarak bilinen Arka Sokaklar, bu sezon da muhteşem bölümleriyle izleyicinin gönlünde taht kurmaya aday. 10 yılı geride bırakan Arka Sokaklar, 11.sezonda da yine Kanal D ekranlarında olacak. Peki, Arka Sokaklar yeni sezon ne zaman başlıyor? Sorunun cevabına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Arka Sokaklar yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtı nihayet belli oldu. Sevilen dizi, 23 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak. Başrollerinde Zafer Ergin,  Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Arka Sokaklar, muhteşem bir bölümle Kanal D ekranlarına yeniden merhaba diyor.

Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı, daha ilk günden büyük ses getirmeyi başardı. Etkileyici yeni sezon fragmanıyla dikkat çeken Arka Sokaklar, bu sezonda izleyicilerden tam not alacağa benziyor. Dizideki her bir karakteri ailemizden biri gibi gördüğümüz Arka Sokaklar, her zaman olduğu gibi Cuma akşamları saat 20.00’de yayınlanacak. 10.sezon finalinin ardından tüm gözler Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonuna odaklanmıştı. Bakalım Arka Sokaklar yeni sezonunda neler yaşanacak? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

İşte Arka Sokaklar Yeni Sezon Fragmanı;

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. arka-sokaklar-yeni-sezon-ne-zaman-basliyor Arka Sokaklar Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? için yorumda bulun

    Arka Sokaklar Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Arka Sokaklar Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? için ilk yorumu yapabilirsin.