Apple’ın iWatch’ı Özel Olacak!

Son günlerde şirketler arasında akıllı saatlerini yarıştırıyorlar resmen. Her şirkete yeni bir akıllı saat üreteceğini açıklıyor. Fakat Apple kendi saatinin diğer akıllı saatlerden daha akıllı olabileceğini ileri sürdü.

Diğer şirketler akıllı saatlerini tanıtırken Apple daha iWatch’ı hakkında bir açıklama yapmadı. Artık Galaxy Gear ve SmartWatch’ın ne olup ne olmayacağını biliyoruz fakat iWatch hakkında sadece az bir bilgi olması fakat Apple’dan beklentinin yüksek olması işi değiştiriyor. Apple şirketlerinden Cantor Fitzgerald‘da çalışan Brian White’ın paylaştığı bilgilere göre iWatch tamamen 2014 yılı için hazırlıklarını sürdürüyormuş. Aynı zamanda Apple’ın daha büyük ekranlı iPhone için de çalıştığını biliyoruz. Bu arada Apple yeni iPhone’nunu ve iWatch’ı 2014’ün 2. veya 3. çeyreğinde çıkarmayı planlıyor.

Brian White, iWatch hakkında biraz bilgi de verdi. Öncelikle diğer akıllı saatlerde de olduğu gibi iWatch’ın da yeni iPhone ile birlikte çalışması bekleniyor. Üstelik iWatch’ı “akıllı ev”e sahip olanlar da evlerindeki teknolojik aletleri kullanabilecek.

Apple şuan için iPhone 5S’e bu kadar fiyat belirledikten sonra bakalım iWatch’a nasıl bir fiyat belirleyecek.

iwatch


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iwatch Apple’ın iWatch’ı Özel Olacak! için yorumda bulun

    Apple’ın iWatch’ı Özel Olacak! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Apple’ın iWatch’ı Özel Olacak! için ilk yorumu yapabilirsin.