Anne Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Fragmanları ve duygusal hikâyesiyle izleyiciyi oldukça etkileyeceği düşünülen Anne dizisi, şimdiden büyük sükse yaratmayı başardı. Daha önce Anne dizisi ne zaman başlayacak adlı yazımızda dizinin Ekim sonlarına doğru başlayacağını belirtmiştik. Anne dizisinin yayınlanma tarihiyle ilgili resmi açıklama sonunda geldi. Milyonların cevap aradığı Anne dizisi ne zaman başlıyor? sorusunun yanıtı haberimizin devamında.

Star Tv’ de yayınlanacak olan Anne dizisi, yayın hayatına 25 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de başlıyor. Bundan sonra her Salı akşamı saat 20.00’de Star Tv ekranlarında olacak diziye büyük ilgi gösterilmesi bekleniyor. Vahide Gördüm (Perçin), Cansu Dere ve Beren Gökyıldız’ın başrolde yer alacağı dizinin hikâyesi izleyiciyi derinden etkileyecek gibi duruyor. Son yıllarda anne duygusu üzerine çekilen dizilerde elde edilen başarı, Anne adlı dizinin elde edeceği başarılar hakkında önemli tüyolar veriyor.

Cansu Dere, dizide anne ve kız rolünde karşımıza çıkacak. Annesiyle yıldızı yıllardan beri barışmayan ve ondan nefret eden Dere, tadamadığı annelik duygusunu evlat edineceği Tuğçe’ye yaşatma düşüncesinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. anne-dizisi-ne-zaman-basliyor Anne Dizisi Ne Zaman Başlıyor? için yorumda bulun

    Anne Dizisi Ne Zaman Başlıyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Anne Dizisi Ne Zaman Başlıyor? için ilk yorumu yapabilirsin.