Android Telefonunuzu Hoparlör Olarak Kullanın

Android Telefonunuzu Hoparlör Olarak Kullanın

            Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda Android telefonunuz ile ilgili çok önemli bir bilgi vereceğiz. Bilgisayarınız ile ilgili olası ses sorunlarının önüne geçecek olan bu bilgi ile, sizler de rahatlıkla telefonunuzu hoparlör olarak kullanabileceksiniz. Tek yapmanız gereken wifi ile iki cihazı birbirine bağlamak olacak. Peki bunun için neler yapılmalı? Hemen anlatalım.

Kullanımı  : 

  • Öncelikle wifi audio uygulamamızı telefonu indiriyoruz.
  • Ardından bilgisayar için de söz konusu programı kuruyorsunuz ve iki telefonun eşleşmesini sağlıyorsunuz.
  • Öncelikle telefondaki uygulamamızı açıyoruz.
  • “Wifi Audio Status” kısmını aktifleştiriyoruz.
  • Bilgisayarına kurduğunuz programı çalıştırdığınızda “IP Address of Mobile” kısmına Wifi Audio uygulamasındaki Wifi IP – 192.168.1.3 (sizdeki numarayı) kısmına yazıyoruz.
  • Start dediğimizde program aktif oluyor. Bilgisayarınızdaki sesler telefon hoparlörünüzden gelecek. Sesi ayarlamak için Ses simgesine tıklayın “Karıştırıcı” yazan kısma tıklayın ilgili kısmın sesini açıp kapatabilirsiniz buradan. Bu kadar basit bir uygulama ile gayet rahat ve keyifli bir şekilde telefonunuzu hoparlör moduna getirebilirsiniz. Geçici olarak bilgisayarınız için hoparlör çözümüne ihtiyacınız var ise bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız adına tek yapmanız gereken online çözümleri ortaya çıkarmak olacak. Zaman kaybetmeyin ve sizin için üretilen çözümleri incelemeye başlayın.

Sitemiz, her zaman yenilikçi teknoloji detaylarını, haberlerini ve fırsatlarını sizler için ön plana çıkarmaya devam ediyor. Ayrıcalıklar, fırsatlar ve daha fazlası için yapmanız gerekenlerin arasında, estetik bir yenilik ve kolay kullanım seçenekleri de dahil olacağı için zaman kaybetmeyin ve fırsatlarınıza hızlı bir şeklide ulaşan haberlerimizi incelemeye başlayın. Teknolojik haberler, güncel haberler ve daha pek çok uygulama çözümleri ile sizlere her zaman hizmet vermeye devam ediyoruz.

SoundWire[merakligencler.net]-İndirmek İçin Tıklayın.[.Apk+.Exe Dosyaları]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. arbin dedi ki:

    Abi benim canımı çaldılar bana da 7 seviye köy binali bir car ayarlayabilirmisin ayaklardan çok sevinirim şimdiden teşekkür ederdim