Android Müzik İndirme Uygulaması

 

Android Müzik İndirme Uygulaması

Gerek ülkemizde gerekse tüm dünyada en çok kullanılan işletim sistemlerinin başında Android vardır. Android Google şirketi tarafından yapılmış ve birçok telefon firması tarafından kullanılan bir mobil işletim sistemidir. Bu işletim sisteminin mağazasındaki uygulama sayısı oldukça fazladır ancak bazı uygulamaları bulmak oldukça zordur. Bu uygulamalardan biriside müzik indirme uygulamasıdır. Android müzik indirme uygulaması olarak kullanılabilecek programların çoğu ücretlidir. Ücretsiz uygulamaların sayısı da oldukça azdır. Bu nedenle bu gün sizlere müzik indirme konusunda yardımcı olacak uygulamalardan bazılarını tanıtacağız. Bu uygulamalardan en kullanışlı ve en işlevsellerini sizler için bir araya getirdik.

1-)MYT Müzik İndirme Uygulaması

myt-mp3-muzik-indirme-programi

İlk olarak sizleri kendi kullandığım ve Youtube sunucusu üzerinden müzik indirmesi yapan bir programla tanıştıracağım. MYT oldukça kullanışlı ve basit bir programdır. Birçok program bilinin şarkıları ve sınırlı sayıdaki şarkıyı indirmenize izin verir. Ancak MYT bu programların aksine Youtube üzerinden indirme yaptığından Youtube’de olan her şarkıyı indirmenize olanak sağlar. Ayrıca bu programdan sadece şarkı değil videoda indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamada şarkıları indirip dinleyebileceğiniz gibi indirmeden de dinleyebilirsiniz. Yani uygulamayı Android müzik dinleme programı olarak da kullanabilirsiniz. Basit bir kullanım arayüzü olduğundan herkes kullanabilir. En önemlisi de programın boyutu çok büyük olmadığından telefonunuzda çok fazla yer kaplamaz ve telefonunuzu yavaşlatmaz. Bu nedenle Android müzik indirme programı olarak MYT her işinizi görecektir. Uygulamayı indirmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

2-)Peggo Müzik İndirme Uygulaması

peggo-muzik-indirme-programi

Android üzerinden indirme yapabileceğiniz bir başka platformda Peggo. Peggo, MYT gibi şarkıları doğrudan indirmiyor. Yani biraz daha dezavantajlı olan bu programda Youtube ya da SondCloud,Youtube gibi platformlardan izlediğiniz videoların linkini alacak ve uygulamaya girerek mp3 olarak indireceksiniz. Bu açıdan MYT’ye göre dezavantajlı olan Peggo’da şarkı içerisindeki reklamları ya da şarkının sevmediğiniz bölümlerini çıkarabilirsiniz. Yani Peggo bu açıdan kullanıcısına çok daha rahatlık sunmaktadır. Google Play Store de olmadığı için herkes tarafından kullanılan Peggo’yu indirmek için Google’ye Peggo Mp3 indir yazmanız yeterlidir. Bu uygulama sayesinde istediğiniz platformdan istediğiniz linki seçerek şarkı indirebilirsiniz ve indirdiğiniz şarkıları da editleyebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. android-muzik-indirme-programi Android Müzik İndirme Uygulaması için yorumda bulun

    Android Müzik İndirme Uygulaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Android Müzik İndirme Uygulaması için ilk yorumu yapabilirsin.